Do profesjonalnego montowania, uszczelniania, wypełniania, izolowania - Piana pistoletowa Tytan Professional O2 65

Do profesjonalnego montowania, uszczelniania, wypełniania, izolowania - Piana pistoletowa Tytan Professional O2 65

Nowością w asortymencie firmy Selena jest stworzona specjalnie dla profesjonalnych wykonawców, wysokiej jakości Piana pistoletowa Tytan Professional O2 65. Czytaj dalej

Pistoletowa Piana TYTAN PROFESSIONAL O2 65 to jednokomponentowy produkt nowej generacji. Piana przeznaczona jest dla profesjonalistów, rekomendowana do szerokiej gamy zastosowań w budownictwie: montowania, uszczelniania, wypełniania, izolowania. Szczególnie polecana do profesjonalnego montażu okien i drzwi, izolacji cieplnej sieci wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wypełniania szczelin w izolacji termicznej przy ocieplaniu budynków.

Najwyższa wydajność na rynku
Doświadczeni monterzy najczęściej pracują na pianach pistoletowych. Aplikacja za pomocą pistoletu gwarantuje precyzję, szybkość stosowania i zwiększa wydajność piany. Poszukują oni pian, które zapewnią im pewność montażową, krótki czas obróbki oraz to, co najważniejsze – wysoką wydajność. W przypadku piany TYTAN PROFESSIONAL O2 65 dzięki jej nowoczesnej chemicznej recepturze możemy uzyskać do 40% więcej piany niż z jej odpowiedników. Z puszki o pojemności 1000 ml (z wsadem 750ml) uzyskać można aż do 65 l piany.

Wielkim atutem niskoprężnej piany TYTAN PROFESSIONAL O2 65 jest najniższa na rynku postekspansja. Z racji mniejszej objętości spieniania, łatwiej możemy przewidzieć, jaki ostateczny rozmiar przyjmie piana. Zabezpiecza to przed zbyt dużą jej aplikacją, co z kolei zapobiega wypaczeniom ram okien lub ościeży drzwi.

 

Piana ta po utwardzeniu jest doskonałym izolatorem (świetna termoizolacyjność i dźwiękoszczelność aż do 61 dB), co zostało potwierdzone certyfikatem wydanym przez niemiecki instytut ift Rosenheim. Po zaschnięciu pianę można ciąć, piaskować, gipsować lub malować.
Dodatkowo Piana jest odporna na pleśnie i grzyby oraz na działanie wysokich i niskich temperatur (-60ºC to +100ºC).

Bezpieczeństwo pracy
Pistoletowa Piana TYTAN PROFESSIONAL O2 65 należy do nowej generacji pian poliuretanowych bezpiecznych dla użytkownika i otoczenia. Dzięki opracowaniu przez firmę Selena nowej technologii, udało się zablokować emisję szkodliwego MDI podczas aplikacji piany. Do tej pory stosowanie pian poliuretanowych wiązało się z wdychaniem szkodliwych izocyjanianów co podrażniało układ oddechowy, powodowało alergie a nawet astmę. Dzięki rewolucyjnej technologii zastosowanej przy produkcji pian w klasie Tytan O2 firma Selena wyeliminowała ten problem. Dodatkowym zabezpieczeniem i ułatwieniem w czasie aplikacji piany jest jej nowy zawór. Jego wyjątkowa konstrukcja gwarantuje większa szczelność gazu i zapobiega niedrożności.

Źródło: E.C.H.O Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17200 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 153

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >