Drzwi z matowo-błyszczącą strukturą

Drzwi z matowo-błyszczącą strukturą

W aranżacjach, w których dominuje funkcjonalny minimalizm, a otwarta przestrzeń jest głównym bohaterem, innowacyjne laminowane drzwi wewnętrzne L-PROJEKT będą stanowiły intrygujące uzupełnienie całości.

 

Imponująca odważnym wzornictwem i bogactwem modeli kolekcja firmy POL-SKONE, teraz wzbogacona została o 7 nowych laminatów.  Projektanci w swoich aranżacjach dążą do uzyskania przestrzennego efektu, podkreślonego estetycznym i funkcjonalnym designem. Trudno sobie dziś wyobrazić nowoczesne wnętrze bez dużych szklanych powierzchni, które zestawione z ozdobnymi elementami o wysokim połysku, mogą stworzyć wyrazistą kompozycję. Doskonałym dopełnieniem aranżacji, utrzymanych w nowoczesnej stylistyce, będą nowe wzory dekorów laminowanych drzwi z kolekcji L-PROJEKT marki POL-SKONE.

 

Czytaj również: Tradycyjne drewniane drzwi do wnętrza

 

Potęga blasku

 Paleta laminatów drzwi wewnętrznych L-PROJEKT została wzbogacona o 7 nowych wzorów wykończeń, od nowoczesnych o wysokim połysku, aż po inspirowane naturalnym pięknem drewna.   Wśród nowych dekorów na szczególną uwagę zasługują 2 laminaty w kolorze białym i czarnym, wyróżniające się ciekawą matowo-błyszczącą fakturą. To propozycje doskonałe do ultranowoczesnych przestrzeni. Strukturalny wzór, naprzemiennie przenikających się połyskujących linii nadaje drzwiom trójwymiarowy efekt, tworząc przy tym grę światłocieni. Mieniąca się powierzchnia podkreśla ich designerski charakter. Drzwi  z matowo-błyszczącym wzorem mogą stanowić ekstrawaganckie uzupełnienie modernistycznej stylizacji.

 

 

 

Ciekawą propozycją są również 3 laminaty o wysokim połysku, w kolorach: białym, czarnym i szarym. Jednolita, błyszcząca powierzchnia zestawiona z nowoczesnymi materiałami, takimi jak szkło czy szczotkowane aluminium sprawi, że stylizacja wnętrza nabierze świeżości, a jednocześnie uzyska oryginalny wyraz. Uzupełnieniem kolorystycznej palety są klasyczne propozycje dekorów: jednolita biel  oraz laminat inspirowany naturalnym pięknem drewna.  Poszerzona oferta pozwala na nowo zdefiniować dotąd nieeksponowane powierzchnie drzwi wewnętrznych.

 

Czytaj również: Wewnętrzne drzwi w skandynawskim stylu


Detal ma znaczenie

 Kolekcja drzwi wewnętrznych L-PROJEKT została wykonana z dbałością o precyzję szczegółu. Drzwi obłożone są dwiema gładkimi płytami HDF oraz twardą, odporną na zarysowania i promieniowanie UV laminowaną powierzchnią HPL. Drzwi w systemie bezprzylgowym tworzą jedną płaszczyznę ze ścianą, dając harmonijny efekt estetyczny. W kolekcji wyróżnić można 7 modeli skrzydeł drzwiowych. Wśród nich 1 pełny i 6 z geometrycznymi przeszkleniami z białego, matowego szkła. Efektowny detal stanowi ościeżnica w kolorze szarym lub w kolorze dębu naturalnego. Dbałość o szczegóły wykonania drzwi widać także w krawędziach skrzydła, które są zabezpieczone obrzeżem aluminiowym lub z okleiny dębowej. Odważna stylistyka drzwi z kolekcji L-PROJEKT stanowi zdecydowany akcent dekoracyjny, który dodatkowo podkreśli nowoczesny styl wnętrza.

 

 

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17199 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >