Farby do ścian - Dulux Światło i Przestrzeń

Farby do ścian - Dulux Światło i Przestrzeń

Producent farb Dulux® wprowadza na rynek Dulux® Światło i Przestrzeń – nowoczesną farbę, dzięki której domowe wnętrza będą się wydawały jaśniejsze, większe i przestronniejsze.

Dulux® Światło i Przestrzeń to emulsja do ścian i sufitów wykorzystująca rewolucyjną technologię LumiTecTM. Innowacyjność opracowanego przez producenta farb Dulux® rozwiązania polega na zastosowaniu w recepturze farby zupełnie nowego składnika - rozjaśniaczy optycznych. Dzięki nim ściany odbijają nawet do dwóch razy więcej światła niż te pomalowane tradycyjną farbą. Mają przy tym eleganckie, matowe wykończenie.

Efekt rozjaśnienia i optycznego powiększenia przestrzeni jest możliwy, dzięki redukcji ilości światła absorbowanego przez ścianę. Powierzchnia pomalowana emulsją Dulux® Światło i Przestrzeń pochłania go zdecydowanie mniej. Sprawia to, że światło - nie tylko naturalne, ale także sztuczne - nie zanika od razu, lecz wielokrotnie odbija się w pomieszczeniu. Dzięki temu, wydaje się ono istotnie jaśniejsze, a co za tym idzie przestronniejsze. Dulux® Światło i Przestrzeń jest więc opartym na najnowszych osiągnięciach naukowych, a zarazem najprostszym sposobem na powiększenie domowej przestrzeni.
Farba Dulux Światło i Przestrzeń należy do grupy produktów gotowych marki Dulux. Jest to akrylowa emulsja do ścian i sufitów o wykończeniu matowym. Produkty są dostępne w opakowaniach o pojemności 2,5 litra. Ich wydajność to 14m2 / 1 litr.

Źródło: Effective Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Meble z lat 70-tych. Liczba postów: 22 Grupa: Najnowsze t... Do salonu w stylu lat 70 można dodać automat to gier, najlepiej wykonany samemu. Wystarczy prosty komputer, drewniane płyty i śruby .
  • Stara cegła na ścianie Liczba postów: 68 Grupa: Ciekawe pom... NIE POLECAM ZAKUPU ŻADNYCH PRODUKTÓW W FIRMIE ESZTEKA! ZAMÓWILIŚMY PŁYTKI PONAD MIESIĄC TEMU, DO DZIS ICH NIE DOSTARCZONO. BRAK KONTAKTU Z FIRMĄ! PIĘNIĄDZE ZOST...
  • Jaka kabina prysznicowa? Liczba postów: 160 Grupa: Porady i op... Każda kabina wymaga dokładnego czyszczenia z mydlin, kamienia itd, nie ważne jaką kabinę kupisz najlepiej wybierać te z najmniejszą ilością zakamarków, mąż czyś...
  • Które meble biurowe? Liczba postów: 166 Grupa: Najnowsze t... Fajne meble biurowe widziałem w katalogu na stronie www.kami.pl. Firma zdaje się być solidna i ma sporo dobrych opinii, najlepsza referencja jest jednak chyba t...
  • Meble sosnowe Liczba postów: 30 Grupa: Najnowsze t... Ogólnie to meble sosnowe robią naprawdę świetne wrażenie. Każdy wybierze jakie lubi, ale co do samego pomysłu to moim zdaniem nadają się świetnie.

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19183 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 427

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >