Zapisz się do newslettera | Zarejestruj się | Zaloguj się
 
Farby do ścian - Dulux Światło i Przestrzeń

Farby do ścian - Dulux Światło i Przestrzeń

Producent farb Dulux® wprowadza na rynek Dulux® Światło i Przestrzeń – nowoczesną farbę, dzięki której domowe wnętrza będą się wydawały jaśniejsze, większe i przestronniejsze.

Dulux® Światło i Przestrzeń to emulsja do ścian i sufitów wykorzystująca rewolucyjną technologię LumiTecTM. Innowacyjność opracowanego przez producenta farb Dulux® rozwiązania polega na zastosowaniu w recepturze farby zupełnie nowego składnika - rozjaśniaczy optycznych. Dzięki nim ściany odbijają nawet do dwóch razy więcej światła niż te pomalowane tradycyjną farbą. Mają przy tym eleganckie, matowe wykończenie.

Efekt rozjaśnienia i optycznego powiększenia przestrzeni jest możliwy, dzięki redukcji ilości światła absorbowanego przez ścianę. Powierzchnia pomalowana emulsją Dulux® Światło i Przestrzeń pochłania go zdecydowanie mniej. Sprawia to, że światło - nie tylko naturalne, ale także sztuczne - nie zanika od razu, lecz wielokrotnie odbija się w pomieszczeniu. Dzięki temu, wydaje się ono istotnie jaśniejsze, a co za tym idzie przestronniejsze. Dulux® Światło i Przestrzeń jest więc opartym na najnowszych osiągnięciach naukowych, a zarazem najprostszym sposobem na powiększenie domowej przestrzeni.
Farba Dulux Światło i Przestrzeń należy do grupy produktów gotowych marki Dulux. Jest to akrylowa emulsja do ścian i sufitów o wykończeniu matowym. Produkty są dostępne w opakowaniach o pojemności 2,5 litra. Ich wydajność to 14m2 / 1 litr.

Źródło: Effective Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Stół - nierozkładany czy rozkładany? Liczba postów: 3 Grupa: Ciekawe pom... To prawda, dobrze jeśli stół jest rozkładany, bo przy okazji większych rodzinnych imprez nie ma problemu z dostawianiem innych stolików i ściskiem przy stole. D...
  • Skórzany, bujany fotel Liczba postów: 8 Grupa: Najnowsze t... Bardzo fajne fotele można też znaleźć w Ceramika Design. Takich wzorów jak tam, to nie widziałem w żadnej sieciówce.
  • lazienki Liczba postów: 33 Grupa: Najnowsze t... Fajne pomysły na aranżację łazienki można też znaleźć w Ceramika Design. Mają bardzo duży wybór płytek, no i program w ramach którego można skorzystać z usług p...
  • jaka łazienka Liczba postów: 31 Grupa: Najnowsze t... Łazienka to chyba taki pokój relaksu bardziej ;) No i jedyne miejsce, gdzie można być samemu. Właściwie od tego jakie masz podejście do aranżacji i funkcjonalno...
  • Jak urządzić salon? Proszę o pomoc. Liczba postów: 52 Grupa: Najnowsze t... Fajne, designerskie stoliki kawowe znajdziesz w Ceramika Design, oprócz tego możesz też tam znaleźć jakiś ciekawy i oryginalny fotel.

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 14373 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 373

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >