Jaki środek do gruntowania? Uniwersalny koncentrat do gruntowania wewnątrz i na zewnątrz budynków Tytan Grunt

Jaki środek do gruntowania? Uniwersalny koncentrat do gruntowania wewnątrz i na zewnątrz budynków Tytan Grunt

W asortymencie firmy Selena znajdziemy wysokowydajny, uniwersalny preparat Tytan Grunt Koncentrat 1:4 do gruntowania wewnątrz i na zewnątrz budynków Czytaj dalej

Na skutek upływu czasu powierzchnie w naszym domu tracą właściwe parametry. Zwiększa się ich chłonność, stają się mniej odporne na wilgoć i warunki atmosferyczne. Zmniejsza się przyczepność podłoża. Przy planowaniu remontu należy pamiętać, że powierzchnię taką należałoby zagruntować, chroniąc ja tym samym przed złuszczaniem się farby czy odwarstwianiem tapet. Aby poprawić parametry podłoża już na etapie budowy lub podczas gruntownego remontu warto użyć gruntu.

Tytan Grunt Koncentrat 1:4 to wyjątkowo wydajny, akrylowy koncentrat gruntujący, który przeznaczony jest do wzmacniania powierzchni  pod farby, tynki, tapety, jastrychy. Zwiększa on wydajność stosowanych na zagruntowaną powierzchnię farb i klejów. Znajduje także zastosowanie do gruntowania podłoży pod posadzki wyrównujące i samopoziomujące, płytki ceramiczne, wyprawy akrylowe i mineralne, szpachlówki i kleje. Znakomicie wyrównuje nierównomierną chłonność podłoży mineralnych oraz zmniejsza chłonność podłoży porowatych tj.: betonu, płyt cementowych i gazobetonu, płyt gipsowych, gipsowo-kartonowych, tynków gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych.
Tytan Grunt Koncentrat 1:4 chroni podłoże przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz zwiększa przyczepność do powierzchni. W trakcie renowacji pomieszczeń ułatwia odrywanie tapet, a także poprawia elastyczność powierzchni i jej odporność na zarysowania. Dzięki zastosowaniu mieszanin dyspersji drobno i średnio cząsteczkowych Tytan Grunt Koncentrat 1:4 z jednej strony wnika w głąb gruntowanego podłoża, z drugiej - zabezpiecza powierzchnie. Dzięki temu pomaga likwidować pylenie i nadmierne ścieranie. Tytan Grunt nanosi się na podłoże wałkiem, pędzlem, lub natryskowo jako cienką i równomierną warstwę w postaci rozcieńczonej wodą w stosunku 1:4. W miejscach narażonych na zwiększone ścieranie wskazane jest nałożenie 2-3 warstw, metodą „mokre na mokre”. Nakładanie poszczególnych warstw powinno być wykonane w odstępach około 3-4 godzinnych. Dzięki skoncentrowanej formie litrowe opakowanie Gruntu Tytan wystarczy na zabezpieczenie aż do 400 m² powierzchni.

Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16363 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >