Klej  do płyt kartonowo-gipsowych

Klej do płyt kartonowo-gipsowych

Prace budowlano-remontowe, takie jak przyklejanie płyt gipsowo-kartonowych lub płyt do izolacji cieplnej i akustycznej, wymagają zastosowania odpowiednich materiałów. Szybki i wydajny montaż tych elementów zapewni ACRYL-PUTZ® KG31 Klej Gipsowy. Ten niezawodny produkt jest teraz dostępny w opakowaniu z nową szatą graficzną. Czytaj dalej

 

Idealnie równe ściany i sufity wyglądają bardzo estetycznie, doskonale prezentują się na nich również piękne kolory nowoczesnych farb. Jednym ze sposobów na uzyskanie gładkich powierzchni, świetnie przygotowanych do dalszych prac, jest zastosowanie płyt gipsowo-kartonowych. Aby efekt był w pełni satysfakcjonujący, płyty muszą zostać jednak odpowiednio zamontowane. Pomoże w tym Klej Gipsowy ACRYL-PUTZ® KG31.

 

 

Klej Gipsowy ACRYL-PUTZ® KG31 to wysokiej jakości produkt przeznaczony do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych, płyt zespolonych do izolacji cieplnej i akustycznej, montażu elementów sztukaterii gipsowej oraz do usuwania nierówności ścian i tynków wewnątrz obiektów. Jego najważniejsze cechy to doskonała przyczepność, bardzo duża siła wiązania i elastyczność. Nowoczesna formuła kleju wykorzystuje specjalną żywicę polimerową. Wpływa ona na poprawę wytrzymałości produktu oraz sprawia, że dobrze przylega on do podłoża. Z kolei dodatek włókien celulozowych zapobiega powstawaniu pęknięć i sprawia, że klej jest bardzo elastyczny.

 

Czytaj również: Tynk cienkowarstwowy na elewację budynku

 

Wygląd nowego opakowania Kleju Gipsowego ACRYL-PUTZ® KG31 jest spójny z pozostałymi produktami tej linii oraz z aktualnym systemem identyfikacji wizualnej marki Śnieżka. Wyrób dostępny jest w workach papierowych o pojemności 20 kg. Klej po zarobieniu jest bardzo plastyczny i łatwy w użyciu. Zastosowany zgodnie z zaleceniami producenta daje niezwykle trwałe i odporne połączenia, które stanowią solidną podstawę do dalszych prac budowlanych. 

Czytaj również: Ochrona wodoszczelna

Źródło: Śnieżka / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17073 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 425

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >