Nowa linia maszyn wykorzystujących niezwykle wydajną technologię cięcia w betonie

Nowa linia maszyn wykorzystujących niezwykle wydajną technologię cięcia w betonie

Lekkie, lecz o potężnej mocy maszyny elektryczne do cięcia i wiercenia w konstrukcjach betonowych i murowanych. Maszyny zasilane są przez agregat przetwarzający napięcie o standardowej charakterystyce w prąd wysokiej częstotliwości.

 

Firma Husqvarna wprowadza do gry nową wydajność i użyteczność podczas pracy w betonie na nieznanym dotąd poziomie. Linia PRIME™ obejmuje potężnej mocy maszyny elektryczne do cięcia materiałów, wiercenia i cięcia ścian z ręki. Wszystko to dzięki wykorzystaniu napięcia o wysokiej częstotliwości i cyfrowemu przetwarzaniu. Agregaty Husqvarna PP 65 oraz Husqvarna PP 220 przetwarzają typowe napięcie prądu zmiennego w prąd o wysokiej częstotliwości, napędzający do działania urządzenia tnące i wiercące. Poprzez PRIME™ systemy elektroniczne zastępują hydraulikę i mechanikę we wszystkich obszarach związanych z cięciem betonu. Rozwinięciem nazwy PRIME™  są odpowiednio: Powerful (Potężna moc), Revolutionary (Rewolucyjne), Intelligent (Inteligencja), Modular (Modułowość) oraz Electric (Elektryczność).

 

 

Czytaj również: Młot udarowo-obrotowy

 

Produkty z linii Husqvarna PRIME™ rozpoczynają nowy trend wyższej wydajności i użyteczności w branży. Podnoszą poziom skuteczności, efektywności oraz mobilności użytkowników podczas pracy maszynami.

 

Urządzenia z serii PRIME™  -

 • Husqvarna K 6500 Ring

Pierwsza elektryczna przecinarka pierścieniowa Husqvarna i zarazem jedna z najmocniejszych przecinarek ręcznych w historii – jej moc jest porównywalna do mocy hydraulicznej przecinarki pierścieniowej! Wysoka moc wyjściowa, mały ciężar i dobrze wyważony korpus przy niskim poziomie drgań decydują o znakomitej wydajności maszyny. Wykonuje cięcia na głębokość do 270 mm. Współpracuje z agregatami PP 65 i PP 220.

 

Czytaj również: Młot udarowo-obrotowy

 

 • Husqvarna K 6500

Przecinarka elektryczna, jedna z najpotężniejszych przecinarek ręcznych w historii, ma moc porównywalną do przecinarki hydraulicznej. Wysoka moc wyjściowa, mały ciężar i dobrze wyważony korpus przy niskim poziomie drgań decydują o znakomitej wydajności maszyny i łatwości jej obsługi. Współpracuje z agregatami PP 65 i PP 220.

 

 

 • Husqvarna DM 650 

Uniwersalny silnik elektryczny do wiertnic o dużej mocy. Ma 2 biegi mechaniczne i 9 elektronicznych, z możliwością zmiany podczas pracy dla uzyskania optymalnej prędkości roboczej. Duża moc wyjściowa, mały ciężar i przemyślana konstrukcja sprawiają, że system nadaje się idealnie do wszelkich prac wiertnicą. Zaleca się pracę wiertłami o średnicy 100 – 600 mm. Współpracuje z agregatami PP 65 i PP 220.

 

 • Husqvarna WS 220

Kompaktowy lecz mający dużą moc elektryczny system do cięcia ścian i stropów tarczami o średnicy 600–900 mm, umożliwiający cięcie o grubości do 390 mm. Silnik dostarcza wrzecionu moc 6 kW, ważąc zaledwie 19 kg.

 

 

 • Husqvarna PP 65

Chłodzony powietrzem, lekki agregat do przecinarek ręcznych Husqvarna K 6500, przecinarek pierścieniowych K 6500 Ring oraz silników do wiertnic DM 650. Mały ciężar – tylko 10 kg. Zaawansowana moc obliczeniowa zapewnia maszynie maksymalną wydajność cięcia i wiercenia. Zwarta konstrukcja i przyjazny dla użytkownika interfejs decydują o niezwykłej łatwości użytkowania tego systemu.

 

 • Husqvarna PP 220

Chłodzony wodą agregat o mocy 7 kW do pił ściennych Husqvarna WS 220, z bezprzewodowym pilotem sterującym. Mały ciężar – tylko 10 kg. Zaawansowana moc obliczeniowa zapewnia maszynie maksymalną wydajność cięcia i wiercenia. Współpracuje także z przecinarkami ręcznymi K 6500, przecinarkami pierścieniowymi K 6500 Ring i silnikami DM 650.

Źródło: compress / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

 • Za co odpowiada prawidłowe ocieplenie budynku? Liczba postów: 1 Grupa: Budowa i re... Bardzo ciekawy i merytoryczny artykuł. Ja niedawno miałem przeprowadzony audyt energetyczny przez firmę www.et-energoaudyt.com. Jego głównym celem było zgromadz...
 • Malowanie Liczba postów: 42 Grupa: Moja budowa Jeżeli dobrej jakości taśmy maskujące do malowania ścian to tutaj jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Tesa, gdzie nie br...
 • Budowa domu jednorodzinnego Liczba postów: 299 Grupa: Firmy budow... A macie już namiar na sprawdzone składy drewna? Jeśli nie to polecam wyszczególnione na stronie - https://pagedsklady.pl/kontakt , znajdują się one w różnych mi...
 • Komu zlecić budowę hali? Liczba postów: 34 Grupa: Moja budowa Jeśli będziesz szukał kogoś kto wykonuje wszelkie usługi z zakresu cięcie blach to wpadaj tu: https://golden-eye.eu/
 • Nowoczesny osprzęt elektryczny Liczba postów: 78 Grupa: Budowa i re... Ja niedawno korzystałem z usług hurtowni elektrotechnicznej EL-DRUT. Dostarczyli mi przewody elektryczne, przewody miedziane, kondensatory i przewody przyłączen...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16169 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 324

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >