Nowoczesne rolety elewacyjne

Nowoczesne rolety elewacyjne

Polska jesień nie zawsze jest złota. Zamiast ciepła i pięknych kolorów, często obfituje w silne wiatry, grad, deszcz, a nawet… śnieg. Niskie temperatury i opady mogą zniszczyć elewację Waszego domu, a przecież zainwestowaliście tyle czasu i pieniędzy w jej wykończenie. Warto zatem zabezpieczyć się zawczasu, instalując rolety elewacyjne.

 

Wszystkim nam zależy na tym, żeby nasz dom wyglądał pięknie – w końcu jest on naszą wizytówką. Dlatego tak istotne jest zachowanie otworów okiennych w czystości i ich ochrona przed zniszczeniem. Zaletą rolet elewacyjnych jest także możliwość montażu do istniejących, wykończonych budynków. Zwróciliśmy uwagę na to, że skrzynka w roletach elewacyjnych jest elementem widocznym – dlatego jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych, a także w okleinach drewnopodobnych, abyście mogli dopasować ją do każdego domu, tradycyjnego i nowoczesnego.

 

Czytaj również: Stolarka zabezpieczona przed zimą

 


 

Ale zewnętrzne rolety elewacyjne ANWIS pozwalają na znacznie więcej: ich stabilna konstrukcja i najwyżej jakości materiały wykorzystane do produkcji zagwarantują Wam bezpieczeństwo. Nie musicie już instalować szpecących, psujących komfort przebywania w domu krat. Rolety elewacyjne równie dobrze zablokują dostęp do Waszego królestwa włamywaczom i wandalom.

 

Czytaj również: Naprawdę duże, efektowne okna przesuwne

 


 

Jeśli chcecie iść z duchem czasu, może warto pomyśleć o wybudowaniu nowoczesnego domu? Wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań okaże się łatwiejsze dzięki roletom elewacyjnym ANWIS. Możecie bowiem zastosować do nich automatyczne czujniki: zmierzchu, czasu czy wiatru. Teraz będziecie mogli wyjechać nawet na kilka tygodni i nie martwić się o stan swojego domu. Inteligentny system zarządzania budynkiem sam rozpozna, kiedy robi się ciemno, kiedy zaczyna padać deszcz albo kiedy zrywa się wichura i w zależności od warunków atmosferycznych, sam podniesie lub opuści rolety. To wygodne rozwiązanie pozwoli Wam zaoszczędzić wiele czasu, zwłaszcza, jeśli macie duży dom czy wiele otworów okiennych w trudno dostępnych miejscach.

        

Źródło: AchA PR! / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17310 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >