Nowy produkt od PROMA Młot udarowo – obrotowy WU330.2

Nowy produkt od PROMA Młot udarowo – obrotowy WU330.2

Ceniona przez profesjonalistów linia produktów WORX, dostępna w ofercie firmy Proma Polska, została wzbogacona o nowy Młot udarowo – obrotowy WU330.2. To nowoczesne elektronarzędzie o dużej mocy pozwala na kucie, dłutowanie i wiercenie.

Nowoczesne rozwiązania techniczne opracowane przez amerykańskich inżynierów oraz ergonomia w połączeniu z włoską stylistyką sprawiają, że profesjonaliści od lat cenią sobie elektronarzędzia marki WORX. Niezawodność i wygoda pracy to cechy charakterystyczne wszystkich urządzeń tej grupy, które posiada również najnowszy Młot udarowo – obrotowy WU330.2.

Moc…
Młot udarowo – obrotowy WU330.2 z udarem elektropneumatycznym, to lekkie i poręczne urządzenie napędzane silnikiem o mocy 710 W. Konstrukcja przekładni, zamkniętej w trwałej aluminiowej obudowie pozwala na wykonywanie trzech rodzajów pracy: wiercenia, wiercenia z udarem oraz kucia z blokadą uniemożliwiającą obrót narzędzia. Energia udaru wynosząca 2,7 J zapewnia dużą skuteczność kucia i wiercenia, niezależnie od siły nacisku wywieranej przez użytkownika. Dzięki zastosowaniu technologii HammerforceTM, czyli sekwencji małej ilości uderzeń o stosunkowo dużej energii, wiercenie staje się zdecydowanie szybsze, a praca efektywniejsza. Płynna regulacja obrotów podczas wiercenia umożliwia precyzyjne dostosowanie prędkości pracy do rodzaju materiału oraz wykonywanego zadania. Narzędzie wyposażone jest również w funkcję zmiany kierunku obrotów wiertła oraz ogranicznik głębokości wiercenia. Młot udarowo – obrotowy WU330.2 pozwala na wiercenie w stali, murze i drewnie z maksymalną średnicą wynoszącą odpowiednio 13, 26 i 30 mm.

… i wygoda
Niewielka, wynosząca zaledwie 2,5 kg waga urządzenia oraz ergonomiczny kształt pokrytej gumą rękojeści Młota udarowo – obrotowego WU330.2 zapewniają komfort i wygodę, nawet podczas długotrwałej pracy. Długość kabla zasilającego wynosi aż 3 metry, co umożliwia użytkowanie młota na wysokości oraz w znacznym oddaleniu od źródła zasilania. Nowy młot udarowo - obrotowy marki WORX wyposażony jest w szybkomocujący uchwyt SDS Plus, pozwalający na szybką wymianę narzędzia bez użycia klucza.

 
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS PR Agency / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Markiza z czujnikiem wiatru i słońca Liczba postów: 8 Grupa: Budowa i re... Markizy to doskonałe rozwiazanie, w szczególności kiedy są wodoszczelne. Polecam modele http://rolety-piogal.pl/markizy.html
  • Beton towarowy Liczba postów: 39 Grupa: Firmy budow... Jak na razie to nikt panu w tym wątku nie pomógł.To naprawdę jest bardzo źle. __________________________________ _______________ tanie przeprowadzki Kraków
  • Po co nam rynny? Liczba postów: 7 Grupa: Budowa i re... Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić, że wybór dobrej jakości rozwiązań w zakresie systemów rynnowych to podstawa bezpiecznego i trwałego dachu. Odprowadzanie...
  • Brama garażowa z napędem Liczba postów: 240 Grupa: Budowa i re... Jak dla mnie jedną z najlepszych firm jest Polbram. Sam mam bramę ich produkcji i jest bardzo solidna i dobrze wykonana.
  • Budowa maszyn Liczba postów: 124 Grupa: Firmy budow... Są od tego firmy ___ http://www.linksor.com/search /rivernet

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16345 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 273

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >