Rewolucja na polskim rynku wkrętarek akumulatorowych - Swing Drill FDSD-1800K2

Rewolucja na polskim rynku wkrętarek akumulatorowych - Swing Drill FDSD-1800K2

W ofercie firmy Proma Polska znalazła się innowacyjna Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa FDSD-1800K2 zwana SWING DRILL.

Częstym problemem przy pracy np. w drewnie jest rozwarstwianie się go podczas wkręcania wkrętów. By temu zapobiec warto wcześniej nawiercić otwory, w których następnie umieszcza się wkręty. Do tej pory konieczna była ciągła wymiana wiertła i bitów. W nowej Wiertarko-wkrętarce SWINNG DRILL zastosowano dwie głowice wysuwane naprzemiennie, w zależności od tego, czy chcemy wywiercić otwór czy wkręcić wkręt. SWINNG DRILL to uzupełnienie znanej i cenionej przez klientów Proma Polska linii elektronarzędzi POWERLINE. Urządzenia te przeznaczone dla wymagającego użytkownika swoją jakością zdecydowanie przewyższają narzędzia serii hobby.

Innowacyjna wiertarko-wkrętarka SWING DRILL wyposażona jest w unikalny system dający możliwość 5-stopniowego skrętu głowicy do 90° i jej obrotu o 360°. Tak ogromny zakres ruchów umożliwia pracę w najbardziej niedostępnych miejscach: w narożnikach, tuż przy podłodze czy suficie, we wnękach i zagłębieniach. Po raz pierwszy na polskim rynku, pojawiło się tak nowatorskie rozwiązanie, które zmienia zupełnie sposób pracy wiertarko-wkrętarką. Zastosowanie dwóch głowic z możliwością wysuwania jednej lub drugiej upraszcza pracę, czyni ją bardziej dokładna i profesjonalną. Nawiercenie otworu i wkręcenie wkręta odbywa się płynnie, po przestawieniu głowicy.
Wiertarko-wkrętarka SWINNG DRILL wyposażona jest w elektroniczną regulację obrotów (0-300/0-800/min) oraz wzmocnioną, satelitarną przekładnię Porite, pozwalającą  na uzyskanie wysokiego momentu dociskowego (10Nm). SWINNG DRILL została wyposażona w akumulator o napięciu 18V. W zestawie w poręcznej walizce znajdują się dwa akumulatory, szybka automatyczna ładowarka akumulatorów i zestaw 18 bitów. Bardzo dobrze wyważona konstrukcja, wysokiej jakości materiał użyty do wykonania wiertarko-wkrętarki SWING DRILL i gumowana rękojeść znacznie podnoszą komfort posługiwania się tym nowatorskim elektronarzędziem.

 

DANE TECHNICZNE


 Napięcie akumulatora  18V
 Obroty  0-300/0-800/min
 Akumulator  1,3 Ah (NiCd)
 Czas ładowania  1 godz.
 Moment dociskowy  10 Nm
 Maks. wiercenie (drewno)  65mm
 Maks. wiercenie (metal)  12mm
 Uchwyt mocujący bity  1/4``
 Maks. średnica wkręta  6mm
 Możliwość obrotu uchwytu  0°-90° ( 5 stopni)
 Możliwość obrotu głowicy  0°-360°
 Maks. Ø wkręta  6 mm
 Masa  1,8 kg

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17207 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >