Czym jest całościowa koncepcja systemu okiennego?

Czym jest całościowa koncepcja systemu okiennego?

Składak czy kompletny produkt? Czym jest całościowa koncepcja systemu okiennego firmy Internorm? Czytaj dalej

 

Jak osiągnąć przewagę pod względem jakości nad konkurencją. Jest to zapewne podstawowe pytanie jakie zadają sobie firmy rywalizujące na danym rynku. To zagadnienie  nie ominęło również firmy Internorm, austriackiego producenta okien. Odpowiedź, którą Internorm wprowadził w życie, już dawno temu, jest stosunkowo prosta, żeby wytworzyć okno jakościowo najlepsze, trzeba mieć całkowitą kontrolę nad każdym elementem wykorzystanym do jego produkcji, trzeba mieć pełne przekonanie, co do materiału, technologii oraz ludzi, którzy biorą udział w całym procesie. Sprawa tak oczywista, a jednak rzadko spotykana.

 

 

Większość okien na rynku Polskim to produkty, które składane są z elementów pozyskanych od kilku dostawców. Oznacza to, że profil nabywany jest od jednego podmiotu, szyba od kolejnego, okucia u jeszcze innego itd. Na koniec naklejamy logotyp i mamy produkt. Warto również wspomnieć, że bardzo często do defektów różnych elementów składowych dochodzi na etapie transportu wspomnianych komponentów do głównego odbiorcy. Internorm od samego początku przeciwstawiał się takiej wizji, gdyż uzależnienie od innych dostawców, nigdy nie pozwoliłoby firmie na odpowiedni rozwój oraz bycie liderem technologicznym branży okiennej i stworzenie produktu jakościowo lepszego.

 

Czytaj również: Co zrobić, by upał nie dawał się we znaki w mieszkaniu

 

Jak zatem producent z Austrii rozwiązał ten problem? Internorm po wielu latach pracy stworzył „całościową koncepcję systemów okiennych”. Oznacza ona, że całość procesu produkcyjnego znajduje się w jednych rękach, rękach firmy Internorm, który ma pełną kontrolę już od fazy badań i rozwoju, przez proces wytwarzania profili, produkcji szyb zespolonych oraz technik wykańczania produktów, aż po dystrybucję i logistykę, która również zorganizowana jest przez Austriaków.

 

 

– Dzięki tej koncepcji nasze okna są unikatowe pod względem technologicznym, jakościowym oraz ich izolacyjności cieplnej, co przekłada się na coraz większy popyt na nasze produkty. Co roku prezentujemy innowacyjne rozwiązania, w tym np.: zaprezentowaliśmy nowe okno, w którym zastosowano najnowszy system okuć u  nikogo dotąd niespotykany. Polega on na całkowitym ukryciu elementów okuć w ościeżnicy. Okno dzięki temu rozwiązaniu, już w wersji standardowej, osiąga klasę odporności na włamanie RC2. Jest to pierwsza faktyczna rewolucja w branży okiennej od chwili wprowadzenia okien rozwierno-uchylnych, czyli od przeszło 40 lat temu! – mówi Dariusz Olszewski, specjalista ds. sprzedaży w firmie Internorm.

 

Czytaj również: Rolety zewnętrze ochłodzą mieszkanie i zapewnią prywatność


Dzięki całościowej koncepcji klient nabywając produkt firmy Internorm nie ponosi ryzyka niższej jakości podzespołów okna lub drzwi. –  10 letnia gwarancja, którą udzielamy swoim klientom na nasze produkty stanowi wyraz naszej pewności, co do ich jakości. Całościowa koncepcja produkcji jeszcze bardziej umocniła Nas jako lidera na rynku okiennym. Wszystkie Nasze nowe pomysły i rozwiązania tworzone są z myślą o klientach – dodaje Dariusz Olszewski. Firma Internorm wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, dostosowuje swoje produkty do coraz bardziej wymagającego rynku oraz  jest  inicjatorem nowych rozwiązań technologicznych oraz trendów stylistycznych panujących na rynku okiennym. 

 

 

 

Źródło: Times Square Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18306 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 78

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >