Czysta łazienka: ochrona przed kamiennym nalotem

Czysta łazienka: ochrona przed kamiennym nalotem

Nieestetyczny, kamienny nalot osadzający się na powierzchniach umywalek, kabin prysznicowych, wanien i muszli toaletowych jest spowodowany twardą wodą. Czytaj dalej

Aby skutecznie usuwać tego typu zabrudzenia, a także zapobiegać ich powstawaniu, zalecane jest używanie preparatu dedykowanego - HG czysta łazienka – pianka.

Utrzymanie higieny i czystości w łazience jest niezbędne, aby móc w pełni cieszyć się przyjemnością relaksującej kąpieli bądź orzeźwiającego prysznica. Jednak stały kontakt urządzeń łazienkowych z wodą naraża je na powstawanie trudnego do usunięcia, kamiennego nalotu. Nowoczesne środki czyszczące nie tylko szybko likwidują kamień bez rysowania delikatnej powierzchni, ale także zapobiegają jego ponownemu osadzaniu.

Lśniąca łazienka w mgnieniu oka

HG czysta łazienka – pianka jest przeznaczona do utrzymania czystości we wnętrzach łazienek oraz pielęgnacji urządzeń sanitarnych, narażonych na kamienne osady. Stosowanie produktu jest polecane przy czyszczeniu wykonanych ze szkła kabin prysznicowych i parawanów nawannowych, których ściany szczególnie podatne są na powstawanie zacieków i osadów z mydła, olejków kąpielowych czy szamponów. Preparat HG czysta łazienka – pianka usuwa także zabrudzenia z wanien, brodzików, bidetów, armatury sanitarnej oraz toalet.

Wygodna aplikacja
Dzięki specjalnej końcówce rozpylającej stosowanie środka HG czysta łazienka - pianka w miejscach, do których dostęp może być utrudniony, nie stanowi żadnego problemu. Za pomocą rozpylającej końcówki preparat należy nanieść na zabrudzoną powierzchnię i odczekać kilka minut. Następnie czyszczone miejsca wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką lub gąbką i dokładnie spłukać czystą wodą. W przypadku bardziej uciążliwych zabrudzeń należy pozostawić środek na czyszczonej powierzchni nieco dłużej. Podczas czyszczenia zalecane jest używanie rękawiczek lateksowych w celu ochrony skóry dłoni.

HG czysta łazienka - pianka łączy w sobie funkcję czyszczącą oraz pielęgnującą. Nie tylko usuwa nieestetyczne zacieki i osady, ale również nadaje czyszczonym powierzchniom wyjątkowy połysk. Ponadto regularne stosowanie preparatu zapobiega ponownemu osadzaniu się zabrudzeń.

 

  Zdjęcie zostało wykonane w salonie Cermag

 

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19247 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 125

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >