Inteligentny aluminiowy panel natryskowy

Inteligentny aluminiowy panel natryskowy

W pomieszczeniach sanitarnych chciałoby się odczuwać najwyższą przyjemność z kąpieli, płynącą z eleganckiego wyposażenia, optymalnej temperatury wody i wzorowej higieny. Czytaj dalej

 

Inteligentny aluminiowy panel natryskowy SCHELL LINUS SC pozwala cieszyć się w pełni komfortowym prysznicem, a jednocześnie przyczynia się do ochrony zasobów naturalnych, pozwalając zmniejszyć zużycie wody.

 

 

Gabinety SPA i parki wodne to specyficzny rodzaj obiektów, w których najważniejsza jest higiena, bezpieczeństwo i maksymalny komfort obsługi urządzeń sanitarnych. Renowacyjna armatura natryskowa SCHELL LINUS SC to kompleksowe rozwiązanie łączące wszystkie te kategorie. Panel z wysokiej jakości anodowanego aluminium z wkładem samozamykającym SC został wyposażony w inteligentne funkcje pozwalające na zmniejszenie zużycia wody przy zachowaniu komfortu kąpieli. Jego ergonomiczna forma i starannie przemyślana konstrukcja sprawiają, że może być łatwo zainstalowany w dowolnego rodzaju pomieszczeniu sanitarnym.

 

 

Czytaj również: Kąpielowe preferencje Polaków

 

Ekologiczna kąpiel

Wbrew pozorom oszczędność wcale nie musi oznaczać wyrzeczeń. Panel natryskowy SCHELL LINUS SC umożliwia regulację czasu wypływu wody w szerokim zakresie 10-30 sekund, dzięki precyzyjnemu wkładowi samozamykającemu lub wbudowanej elektronice. W zależności od sposobu użytkowania pomieszczenia kąpielowego prysznic można nastawić na krótsze lub dłuższe sekwencje. Głowica natrysku z niskim poziomem przepływu na poziomie 9 l/min przy ciśnieniu roboczym 3 bar zapewnia przyjemność z kąpieli przy jednoczesnej oszczędności. Panel natryskowy jest dostępny w wersjach na wodę wstępnie zmieszaną, z wbudowanym mieszaczem oraz opcjonalnie z termostatem. Temperaturę wody można regulować przekręcając pokrętło samozamykania lub za pomocą oddzielnego pokrętła termostatu na dole obudowy. Blokada wody gorącej chroni użytkowników przed poparzeniem wodą o temperaturze wyższej niż 38°C. Dodatkowym atutem jest możliwość wyposażenia panelu w dodatkową półkę na przybory kąpielowe, która jest montowana do jego dolnej części.

 

 

Ponadczasowy atut łazienki

Często użytkowane armatury muszą spełniać wymogi niezawodności i prostoty obsługi. Armatura SCHELL LINUS SC powstała z myślą o modernizowanych obiektach, które wymagają prostych w montażu i trwałych rozwiązań instalacyjnych. Panel natryskowy posiada odchylaną część frontową, która w zdecydowany sposób ułatwia montaż i serwis. Rozwiązanie jest dostosowane do montażu w przedściance, dzięki czemu jest idealne w szczególności do obiektów modernizowanych. Istniejące przyłącza można podłączać z tyłu lub z góry profilu. Opcjonalny zawór elektromagnetyczny pozwala na przeprowadzenie dezynfekcji termicznej w temperaturze powyżej 70 °C. Kompaktowa obudowa o wymiarach zaledwie 22,6 x 11,5 x 120 cm pozostawia dużo miejsca na kąpiel. Lśniąca, aluminiowa powierzchnia i subtelna forma wzornicza sprawiają, że panel SCHELL LINUS SC przekonuje również swoją estetyką. Głowica natryskowa z wysokogatunkowego mosiądzu i delikatny, ścięty kształt obudowy dają bardzo eleganckie wrażenie estetyczne.

 

Czytaj również: SPA bez wychodzenia z domu? Teraz to możliwe

Źródło: ECHO / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19214 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 163

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >