Jakiego klucza użyć do trudnodostępnych śrub? Klucze dwukierunkowe

Jakiego klucza użyć do trudnodostępnych śrub? Klucze dwukierunkowe

Trudno dostępne śruby potrafią zdenerwować nawet najbardziej doświadczonych profesjonalistów. Marka Kamasa Tools opracowała w związku z tym funkcjonalne klucze oczkowe dwustronne z grzechotką, które stanowią doskonałe rozwiązanie do pracy w wyjątkowo niedostępnych miejscach.

Kamasa Tools - funkcjonalność i ergonomia

Klucze Kamasa Tools są dwukierunkowe, mają długość od 315 do 460mm (w zależności od wielkości klucza) i posiadają wystające na jedną stronę 12-kątne oczka. Takie parametry znacznie ułatwiają pracę w miejscach trudnodostępnych połączeń śrubowych. Narzędzia zostały w całości obudowane wysokiej jakości stalą chromowo-wanadową, odporną na duże naprężenia. Są bardzo dokładne, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia śrub czy nakrętek. Bardzo mały skok mechanizmu zapadki z 90. zębami wymaga tylko 4 stopni obrotu. Natomiast ergonomiczny kształt i dobre wyważenie kluczy pozwala na pewny chwyt i szybką pracę.

 

"Narzędzia charakteryzują się wysoką efektywnością. Gwarantują przenoszenie siły skrętu na element połączenia gwintowego, eliminując w ten sposób ryzyko uszkodzenia śrub" – mówi Ola Gustafsson z oddziału Kamasa Tools w KG Knutsson AB. Wszystkie narzędzia szwedzkiego producenta zanim trafią do użytkowników, są sprawdzane przez specjalny zespół ds. rozwoju Kamasa Tools – najbardziej krytyczną grupę Klientów. Wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi normami i przy zapewnieniu ścisłej kontroli jakości, posiadają dożywotnią gwarancję na czas nieokreślony, jako uzupełnienie obowiązującego prawa do reklamacji.

 

 

Parametry:

- dwukierunkowy mechanizm,

- 12-kątne oczka,

- mechanizm zapadki z 90. zębami,

- 4 stopnie obrotu,

- chromowo-wanadowa obudowa.


Dostępne rozmiary :

k 2840 - 8x10

k 2841 - 12x14

k 2842 - 13x15

k 2843 - 16x18

k 2844 - 17x19


Kamasa Tools to szwedzkie narzędzia wysokiej klasy przeznaczone dla specjalistów. Firma istnieje w Szwecji od 1968 roku, a do 1977 roku jest częścią KGK Group. Jedynym dystrybutorem narzędzi Kamasa Tools w Polsce jest firma Seba. Narzędzia wyróżniają się trwałością, jakością wykonania i są objęte dożywotnią gwarancją.

 

 

 

Źródło: Publicon / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18793 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 84

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >