Klucze płasko- grzechotkowe nie tylko dla profesjonalistów

Klucze płasko- grzechotkowe nie tylko dla profesjonalistów

Klucze płasko-grzechotkowe można spotkać zarówno w profesjonalnym, jak i przydomowym warsztacie. O skuteczności i trwałości tego typu narzędzi decyduje kształt i materiał, z jakiego są wykonane.

 

Kamasa Tools poszerza asortyment kluczy płasko-grzechotkowych o dziewięć ergonomicznych modeli, wykonanych z mocnej stali chromowo-wanadowej, ułatwiających pracę w trudno dostępnych miejscach.

 

Klucze płasko-grzechotkowe są doceniane głównie ze względu na wszechstronne zastosowanie. Dwufunkcyjne narzędzia Kamasa Tools, o długości od 160 do 350 mm, posiadają główki odchylone od osi uchwytu o kilkanaście stopni. Mocny, dwukierunkowy 72-zębowy mechanizm zapadkowy grzechotki o małym skoku, wymaga tylko 5-stopniowego obrotu i umożliwia wykonywanie krótkich, kątowych ruchów.

 

Odpowiednie wymiary zewnętrzne szczęk umożliwiają odkręcanie lub przykręcanie połączeń śrubowych tam, gdzie nie można zastosować klucza nasadowego. Dzięki temu narzędzia szwedzkiego producenta nadają się do odkręcania śrub i nakrętek w trudno dostępnych miejscach.

 

Czytaj również: Dwustronne klucze płaskie z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej

 

Część grzechotkowa całkowicie obejmuje łeb śruby lub nakrętki. Przenosi w ten sposób główny nacisk nie na naroża, ale na ich ścianki. Pozwala to zminimalizować ryzyko zerwania gwintu. Z kolei szczęki, dzięki dużej powierzchni przylegania do przykręcanych lub odkręcanych elementów, umożliwiają przeniesienie dużych momentów obrotowych bezpośrednio na połączenie gwintowe bez obawy o zaokrąglenie naroży czy ześlizgnięcie się śruby.

 

 

Nowe klucze płasko-grzechotkowe występują w rozmiarach od 8 do 19 mm. Zostały wykonane z lekkiej stali chromo-wanadowej, odpornej na ścieranie i wszelkie odkształcenia plastyczne, termiczne. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu narzędzia zapewniają komfortową i bezpieczną pracę.

 

Czytaj również: Nowe zestawy kluczy nasadowych

 

Zanim trafiły do użytkowników, zostały sprawdzone przez specjalny zespół ds. rozwoju Kamasa Tools – najbardziej krytyczną grupę klientów. Dodatkowo posiadają dożywotnią gwarancję, jako uzupełnienie obowiązującego prawa do reklamacji.

Źródło: Publicon / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jakie szambo? Liczba postów: 34 Grupa: Moja budowa Badania ścieków są ważną częścią oceny ryzyka związanego z bezpieczeństwem środowiskowym. Częstotliwość potrzebnych badań jest uzależniona od wielu czynników, t...
  • Szambo Liczba postów: 80 Grupa: Moja budowa W takim razie jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości środków do szamba dla swojego domu to tutaj jak najbardziej do sprawdzenia mogę polecić Wam również porządne....
  • Strona internetowa dla firmy Liczba postów: 31 Grupa: Firmy budow... Strony internetowe umożliwiają analizę danych i śledzenie wyników. Dzięki narzędziom analitycznym, takim jak Google Analytics, firma może monitorować ruch na st...
  • Czas na remont Liczba postów: 122 Grupa: Budowa i re... Od jakiego pomieszczenia w domu byście zaczęli?
  • Wentylacja hybrydowa Liczba postów: 5 Grupa: Budowa i re... Kratka ma na celu ochronę wylotu kanały wentylacyjnego, aby do domu dostawało się tylko świeże powietrze, a nie cały zbierający się w rurach pył, kurz, brud i r...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 82

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >