Pompy SCHERZINGER i ich zastosowanie

Pompy SCHERZINGER i ich zastosowanie

Wszelkiego rodzaju przetłoczenia cieczy z punktu A do punktu B byłoby niezwykle trudne, gdyby nie istnienie pomp. To właśnie dzięki nim bez problemu możemy przetransportować substancje o różnej lepkości oraz stopniu zagrożenia. Jednym z ich rodzajów są pompy zębate. O ich zastosowaniu przeczytasz poniżej! Dodatkowo zapoznamy się z jednym z producentów, czyli marką SCHERZINGER. Dlaczego pompy SCHERZINGER są jednymi z najczęściej wybieranych? Czym się charakteryzują oraz w jakich modelach występują, dowiesz się już za moment!

O marce SCHERZINGER

Niemiecki producent SCHERZINGER to firma z ponad 80-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się ona w produkcji pomp zębatych. W swojej ofercie proponują coraz to nowocześniejsze rozwiązania w tej kategorii pomp. To, co z pewnością wyróżnia markę, to otwarcie na potrzeby klienta i oferowanie rozwiązań, które można dopasować do swoich wymagań. Firma SCHERZINGER stała się synonimem jakości, dzięki temu jak niezawodne produkty oferuje.

 

Czym są pompy zębate?

Pompy SCHERZINGER należą do kategorii pomp zębatych – co to oznacza? Jest to jeden z najczęściej stosowanych i spotykanych rodzajów pomp. Użytkowanie ich praktykuje się w wielu sektorach przemysłu, w szczególności w obszarze spożywczym, chemicznym oraz przy układach smarowania.  Pompy tego typu stosuje się jako urządzenie do przetaczania substancji o różnej lepkości. Oznacza to, że możemy nimi transportować różnorodne ciecze, przykładowo olej, żywicę, farbę, lakier, wosk syrop lub mydło w płynie.

 

Czytaj również: Wózek widłowy używany- poznaj zalety kupna używanego sprzętu!

 

Pompy SCHERZINGER i ich zastosowanie

 

Pompy SCHERZINGER

Oferta producenta SCHERZINGER jest naprawdę atrakcyjna! Wśród niej znajdziesz urządzenia standardowe, dozujące oraz personalizowane. W pierwszej kategorii marka SCHERZINGER oferuje pompy zębate z silnikiem elektrycznym, z mocowaniem kołnierzowym (kołnierz znormalizowany), z mocowaniem kołnierzowym („mały kołnierz”) oraz ze stopką mocującą. W kategorii dozujących odnajdziesz pompy zębate dozujące i procesowe chemoodporne. W kategorii pomp personalizowanych odnajdziesz zakres rozwiązań, które możesz dobrać indywidualnie. Dotyczą one zazwyczaj rodzaju silnika, kierunku tłoczenia oraz montażu. Producent pomp SCHERZINGER oferuje pompy zębate jednokierunkowe lub dwukierunkowe. Oprócz tego odnajdziesz różne rodzaje uszczelnienia wału oraz duży wybór przyłącz kołnierzowych.

 

Czytaj również: Cięcie plazmą - co warto o nim wiedzieć?

 

Decydując się na zakup pompy zębatej warto postawić na producenta, który odznacza się dbałością o klienta oraz wysoką jakość swoich usług. SCHERZINGER to marka, która oferuje nie tylko to, ale również wieloletnie doświadczenie na rynku oraz podążanie za nowoczesnymi rozwiązaniami!

 

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18331 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 87

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >