Prezent i życzenia dla budowlańca - inspiracje i pomysły

Prezent i życzenia dla budowlańca - inspiracje i pomysły

Zastanawiasz się, jaki prezent kupić dla osoby, która pracuje w branży budowlanej? Wybór podarunku rzeczywiście może być w takim przypadku dość trudny. Szczególnie jeśli nie znasz się na tej dziedzinie. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie kilka sprawdzonych propozycji, które będą idealne na prezent dla majsterkowicza. Te pomysły to strzał w 10!

 

Prezent z okazji dnia budowlańca — co dla pracowników budowlanych? 

Polski kalendarz jest bogaty w różnego rodzaju święta. Dlatego też nic dziwnego, że znalazło się w nim miejsce także na Dzień Budowlańca. Przypada ono dokładnie 25 września. Obecnie w coraz większej ilości firm zajmujących się branżą budowlaną, obchodzi się tę okazję. To idealny moment na to, by docenić swoich pracowników. Z okazji dnia budowlanych warto przygotować dla nich choć niewielki upominek. Pytanie tylko, co właściwie sprawdzi się najlepiej na taką okazję? 

 

Prezent i życzenia dla budowlańca - inspiracje i pomysły Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Czytaj również: Jak stolarz meblowy może ułatwić sobie pracę, aby nie przeciążać kręgosłupa?

 

Prezent na Dzień Budowlańca może być symboliczny. Świetnie sprawdzą się wszelkie drobne gadżety i akcesoria. Pracownikom nadzoru budowlanego można podarować na przykład praktyczny kalendarz budowlańca. Świetnym pomysłem będzie również personalizowany kubek. 

 

Pomysł na prezent dla osoby pracującej w branży budowlanej 

Prezent powinien być zawsze spersonalizowany i wybrany z myślą, by spodobał się przede wszystkim osobie obdarowywanej. Dlatego też przy jego kupnie warto wziąć pod uwagę zainteresowania solenizanta. Jeśli zbliżają się właśnie na przykład Twojego kolegi, taty, brata, czy wujka, a jest on związany z branżą budowlaną, to może być to doskonały punkt zaczepienia przy poszukiwaniu doskonałego podarunku. Sposób wykonywanej pracy często jest bowiem tożsamy z pasją i hobby, więc jest duża szansa, że to będzie prawdziwy strzał w dziesiątkę. Sprawdź najlepsze pomysły na prezent dla budowlańca

 

Praktyczne gadżety i akcesoria dla budowlańca 

Pierwszym pomysłem na udany prezent dla majsterkowicza są wszelkie akcesoria oraz gadżety, które mogą przydać się mu w pracy. Zarówno w przypadku budowlańca, jak i stolarza, czy też po prostu osoby, która lubi tego typu prace, takie rzeczy sprawdzą się po prostu świetnie, ponieważ są praktyczne i przydatne na co dzień. Warto pamiętać, by akcesoria tego typu dopasować odpowiednio do konkretnej branży. Ale co właściwie wybrać? Masz wiele możliwości. Dobrym pomysłem będą na przykład wszelkie nowoczesne gadżety zapewniające dodatkowe możliwości w pracy, a także różnego rodzaju akcesoria ochronne, jak choćby okulary, czy też rękawice. Zanim jednak kupisz taki prezent, upewnij się, że osoba, którą chcesz obdarować, nie ma już przypadkiem podobnej rzeczy. 

Kreatywne prezenty dla budowlańca 

Prezent dla budowlańca wcale nie musi służyć do pracy. Możesz nawiązać do wykonywanego zawodu także w inny sposób, czyli na przykład kupując coś z motywem związanym z branżą budowlaną, czy też majsterkowaniem. Doskonałym i przy okazji bardzo praktycznym prezentem będzie na przykład brelok do kluczy z zawieszką przedstawiającą śrubokręt lub wiertarkę, albo kubek z nadrukowanym przybornikiem narzędzi. Może być to także duży, dobrze wykonany notes z wytłoczeniem nawiązującym do tego tematu lub otwieracz do piwa w kształcie młotka. Takie kreatywne prezenty kupisz na przykład tutaj

 

Śmieszne prezenty dla budowlańca

Jeśli osoba, której chcesz kupić prezent, jest pracującym fizycznie mężczyzną, którego znasz doskonale i masz z nim swobodą relację, to możesz pomyśleć o prezencie z nutką humoru. Takie podarunki zawsze zapewniają mnóstwo śmiechu i zapamiętuje się je na długo. Możesz postawić na przykład na koszulkę z zabawnym nadrukiem oraz ciekawą grafiką. Albo czapkę z daszkiem z aplikacją przedstawiającą karykaturę majsterkowicza. Bardzo dobrym pomysłem będzie także kubek z napisem nawiązującym do branży budowlanej. Z pewnością obdarowana nim osoba z chęcią będzie zabierać go do pracy. Jak widzisz, możliwości masz naprawdę wiele!

 

Najlepsze życzenia dla budowlańca

Prezent to przecież nie wszystko. Zawsze przy jego dawaniu warto także złożyć życzenia. Albo ewentualnie dodać do niego po prostu kartkę, na której będą one napisane. Jak jednak powinny wyglądać takie życzenia dla majsterkowicza i co powinny zawierać? To oczywiście zależy przede wszystkim od tego, czym dokładnie się zajmuje oraz jaka to właściwie okazja. 

 

Życzenia dla budowlańca powinny być przede wszystkim dobrze dopasowane do okoliczności. Dobrze, jeśli to właśnie okazja będzie dyktować kierunek. Na przykład na dzień budowlańca możesz złożyć serdeczne życzenia dobrze wykonanej pracy w przyszłości i podkreślić, że gospodarka potrzebuje specjalistów właśnie takich jak ta osoba. Z kolei, jeśli są to po prostu urodziny, czy też imieniny osoby pracującej w takiej branży, to swoje standardowe najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności, uzupełnij też życzeniem realizacji ambitnych celów i sukcesów zawodowych. Tak mogą wyglądać zresztą także życzenia dla stolarza, czy też życzenia dla złotej rączki, a nie tylko dla budowlańca. 

 

Czytaj również: Skrzynia z narzędziami niezbędnymi w pracy instalatora

 

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17893 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 118

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >