Szybki, bezpieczny i wygodny otwieracz do kartuszy

Szybki, bezpieczny i wygodny otwieracz do kartuszy

Mogłoby się wydawać, że otwarcie kartusza to nic trudnego – wystarczy zwykły nóż bądź nożyczki. Niestety, tak wykonane cięcie często pozostawia wiele do życzenia, a powstały w ten sposób nieregularny otwór utrudnia nakładanie masy.

Specjalny otwieracz, nowość w ofercie firmy Den Braven, pozwoli nam zapomnieć o tego rodzaju kłopotach.

Z problemem nieprawidłowego otwarcia kartusza spotkał się chyba każdy, kto miał styczność z tego rodzaju pojemnikiem. Zdeformowana, często postrzępiona końcówka może być prawdziwą zmorą, szczególnie wtedy, gdy masa musi być położona precyzyjnie i dokładnie. Co więcej, użycie nieodpowiednich narzędzi do otwarcia tego typu pojemników może prowadzić do skaleczeń bądź uszkodzenia gwintu wierzchołka kartusza, co uniemożliwi późniejsze, prawidłowe nakręcenie końcówki. Specjalny otwieracz do kartuszy, o jaki firma Den Braven poszerzyła swoją ofertę, pozwoli nam na łatwe, szybkie i przede wszystkim – bezpieczne przygotowanie kartusza do pracy.

 

Firmy Den Braven sposób na kartusz

Opracowując otwieracz do kartuszy, specjaliści z firmy Den Braven postawili sobie za cel maksymalne uproszczenie całego procesu oraz uczynienie go możliwie najmniej kłopotliwym dla użytkownika. Powstały w efekcie produkt pozwala w prosty i wygodny sposób nie tylko otworzyć sam pojemnik, ale i odpowiednio przygotować do pracy końcówkę. Otwarcie kartusza przy pomocy przyrządu firmy Den Braven sprowadza się do wykonania jedynie czterech kroków, po których będziemy mogli przystąpić pracy. Najpierw należy nałożyć krążek na gwintowany wierzchołek kartusza tak, by ostrze dobrze wbiło się w plastik. Następnie wystarczy raz przekręcić urządzenie w kierunku wskazywanym przez strzałki, a pojemnik zostanie otwarty. Kolejnym etapem jest przystosowanie końcówki. W tym celu należy użyć ostrza gilotyny, w jakie zostało wyposażone narzędzie firmy Den Braven. By tego dokonać należy po prostu wsunąć końcówkę w odpowiedni otwór i wcisnąć do końca uchwyt gilotyny. W ten sposób zostanie ona obcięta bez uszkodzenia krawędzi, a powstały otwór będzie gładki i równy. Co więcej, użytkownik ma możliwość wpływu na średnicę oraz kąt docięcia końcówki.

 

Zapewnia to doskonałe wyprofilowanie otworu i jego optymalne dostosowanie do specyfiki wykonywanych prac, co jest szczególnie istotne wszędzie tam, gdzie liczy się duża precyzja kładzenia masy. Nie bez znaczenia jest również fakt, że otwieracz do kartuszy firmy Den Braven jest urządzeniem bardzo bezpiecznym. Dzięki przemyślanej konstrukcji, nie posiada on żadnych odsłoniętych ostrzy, przez co wyeliminowane zostało ryzyko przypadkowego zranienia się, zapewniając tym samym wysokie bezpieczeństwo pracy nawet niedoświadczonym użytkownikom. Dodatkowo, niewielkie rozmiary samego urządzenia sprawiają, że jest ono wyjątkowo wygodne zarówno w przenoszeniu, jak i przechowywaniu.

 

Otwieracz do kartuszy firmy Den Braven jest doskonałym sposobem na dotychczasowe problemy związane przygotowaniem tego rodzajów pojemników do pracy. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu nawet osoby niedoświadczone nie będą miały najmniejszych problemów z usunięciem wierzchołka oraz dopasowaniem końcówki, w sposób, którego nie powstydziłby się nawet profesjonalista.

Źródło: FlyPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19217 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >