Ulepszony system hydromasażu wanien firmy Villeroy & Boch

Ulepszony system hydromasażu wanien firmy Villeroy & Boch

Od wielu lat Villeroy & Boch jest czołowym producentem wysokiej jakości systemów hydromasażu i efektownych wanien. Zestawy te są idealne zarówno do prywatnych łazienek, jak i do eleganckich hoteli. Od 1993 r.


Firma używa do produkcji ekskluzywnych wanien innowacyjnego tworzywa o nazwie Quaryl®, które zapewnia im wyjątkowe właściwości i estetykę. W 1999 r. Villeroy & Boch wyznaczył nowe standardy w dziedzinie wellness, wprowadzając na rynek pierwszy super cichy hydromasaż. Kolejnym przełomowym krokiem był zaprezentowany rok później innowacyjny system Invisible Jets – wysuwane, płaskie dysze boczne w kolorze wanny, które są praktycznie niewidoczne, kiedy nie używamy hydromasażu.

Teraz firma Villeroy & Boch wprowadza kolejne modyfikacje systemów hydromasażu zarówno w zakresie funkcji, jak i designu. Nowa generacja popularnego systemu Whisper posiada boczne dysze o mocy zwiększonej aż o 70%. Masaż jest dzięki temu bardziej efektywny i to przy znacznie niższym zużyciu energii. Nowy system Whisper charakteryzuje się jednocześnie niezwykle cichą pracą, którą porównać można z delikatnym szelestem liści. Wyjątkowo płaskie boczne dysze wyglądają bardzo estetycznie i są prawdziwą ozdobą wanny.

Nowa wersja Ultimate Fitness to pierwszy całkowicie niewidoczny system hydromasażu – zarówno dysze w dnie, jak i dysze boczne to wysuwane Invisible Jets. Ulepszenia wprowadzone w obydwu systemach nie spowodowały przy tym wzrostu ich cen.
Hydromasaże firmy Villeroy & Boch zapewniają optymalne możliwości relaksu i odnowy dopasowane do indywidualnych potrzeb, poprawiają samopoczucie, pomagając prowadzić zdrowy tryb życia.

Whisper – estetyczny system do wanien z Quarylu®

Niewiarygodnie cichy system Whisper z pewnością spodoba się tym, którzy pragną odpocząć w spokoju po męczącym dniu. Przyjemnie bulgoczący hydromasaż stymuluje krążenie, odpręża ciało i umysł.

Zmiany w systemie Whisper dotyczą przede wszystkim wyglądu dysz osadzonych teraz w wannach z Quarylu®. Duży nacisk położono także na poprawę wydajności hydromasażu, co przekłada się na lepszą funkcjonalność i niższe zużycie energii. Dysze boczne z wykończeniem chrom znajdują się w jednej płaszczyźnie z powierzchnią wanny. Można je ręcznie regulować, dzięki czemu masaż jest lepiej kontrolowany i intensywniejszy. Zamykając dysze w dnie i dysze boczne, możemy na przykład skierować całą siłę strumienia na plecy i szyję. Nowy, jasnoszary kolor dysz w dnie i dysz tylnych sprawia, że doskonale komponują się one z białymi wannami.

Dzięki ulepszonej pompie masaż generowany przez boczne dysze jest o 70% efektywniejszy. Co więcej, rezultat ten uzyskano przy jednoczesnym zmniejszeniu mocy samej pompy, przez co system stał się bardziej energooszczędny. Wydajny system hydromasażu nie potrzebuje bowiem dużej pompy, jeśli woda dociera do dysz najlepszą i najkrótszą drogą. Nowy Whisper ma teraz także w standardzie opcję masażu przerywanego, który jeszcze lepiej stymuluje krążenie krwi.

Ultimate Fitness – całkowicie niewidoczny

Ultimate Fitness jest najbardziej sportowym hydromasażem w ofercie Villeroy & Boch. Ten wyposażony w potężną moc system zapewnia doskonałą regenerację po wysiłku fizycznym, ale ma także działanie profilaktyczne.

Klienci, którzy zdecydują się na białą wannę z Quarylu® z systemem Ultimate Fitness, otrzymają pierwszy całkowicie niewidoczny hydromasaż. Standardowo system wyposażony jest w 12 dysz w dnie umieszczonych na równi z powierzchnią, a w wersji Air Royale – w 24 dysze Invisible Jets dostępne w wykończeniu chrom lub w kolorze złotym. Dysze boczne umieszczone zostały na dwóch poziomach, dzięki czemu gwarantują równomierny masaż całego ciała. Wszystkie mogą być ręcznie regulowane i ustawiane w pożądanej pozycji. System posiada w standardzie opcję masażu przerywanego.

Wprowadzając nowe, ulepszone systemy hydromasażu, Villeroy &  Boch podkreśla swoją pozycję w segmencie wellness. Zarówno dysze osadzone w jednej płaszczyźnie z wanną, niewidzialne Invisible Jets, jak i innowacyjne tworzywo Quaryl® są jedynymi tego typu rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Wszystkie hydromasaże firmy Villeroy & Boch są produkowane w Europie i przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości.

Źródło: irmedia / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Przeprowadzka - Kraków Liczba postów: 16 Grupa: Porady i op... Czy możecie mi polecić jakąś sprawdzoną firmę od przeprowadzek? https://wiadomosci.eltro .pl
  • Fototapety na ścianach Liczba postów: 177 Grupa: Ciekawe pom... Czy wiecie w jaki sposób powiększyć przestrzeń w Waszych wnętrzach? W trakcie remontu w moim domu szukałem w internecie inspiracji do aranżacji moich wnętrz i z...
  • Kuchnia na wymiar Liczba postów: 218 Grupa: Wnętrza Moim zdaniem Fabryka Mebli Layman https://layman.pl/pl/ ma bardzo fajne propozycje jeśli chodzi o meble modułowe do kuchni, że nie ma potrzeby zamawiania na wym...
  • Pies w domu - pamiętajmy o tym przed projektowanie... Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza Pamiętajcie, że jak macie zwierzaki to będą rysować powierzchnie pazurkami. Ja np lubię zostawiać resztki płyty MPB po innych realizacjach i wzmacniać niektóre....
  • kamień dekoracyjny na ścianie Liczba postów: 28 Grupa: Porady i op... Jeżeli chodzi o kamienie dekoracyjne serdecznie polecam stronę https://kamieniarstwojanik.pl/kamieniars two_budowlane/. Świetnie wykonane kamienne wyroby

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17892 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 298

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >