Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka, która wykonuje pracę za nas

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka, która wykonuje pracę za nas

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Autosense™ Black+Decker to innowacyjne urządzenie dla każdego majsterkowicza. Wyposażona w inteligentną elektronikę, umożliwia wiercenie oraz proste i precyzyjne wkręcanie śrub … bez prób i błędów.

 

Nie każdy ma doświadczenie w używaniu wiertarko-wkrętarek. Tradycyjne narzędzia tego typu są ciężkie i skomplikowane w obsłudze, a ustawienie w nich odpowiedniego momentu obrotowego wymaga wielu prób i generuje dużo błędów. Black+Decker stworzył wiertarko-wkrętarkę dla wszystkich osób, które są niezadowolone z pracy ze swoim dotychczasowym narzędziem. Tych, którzy co jakiś czas potrzebują zawiesić obraz, półkę, dokręcić zawiasy, a nawet złożyć z dzieckiem karmnik dla ptaków, zbudować altankę w ogrodzie, czy też zaprojektować i wykonać swój pierwszy w życiu stolik kawowy. Najnowszą wiertarko-wkrętarkę Black+Decker obsługuje się intuicyjnie, wybierając przyciskiem odpowiedni tryb pracy. Za wkręcanie śrub odpowiada inteligentna technologia Autosense, która wykonuje pracę za nas.

 

 

Wiertarko-wkrętarka Autosense została wyposażona w dwie nowoczesne funkcje. Pierwszą z nich jest Autoselect®, która umożliwia wybór zadania intuicyjnym przyciskiem oraz automatyczny dobór parametrów pracy. Drugie innowacyjne rozwiązanie to Autosense™, aktywowane w trybie wkręcania. Ta funkcja umożliwia wkręcanie śrub precyzyjnie i bez wysiłku, elektronicznie regulując moment obrotowy i prędkość. Inteligentny mikroprocesor rozróżnia rodzaj śruby i typ materiału kalkulując odpowiednią głębokość osadzenia wkrętów.

 

 

Czytaj również: Stwórz kolorową wycieraczkę, która od progu poprawi Ci humor.

 

 

Nowa wiertarko-wkrętarka Black+Decker ułatwia wykonywanie dowolnych projektów również dzięki innych udogodnieniom. Narzędzie jest lekkie, wraz z baterią waży zaledwie 1,2 kg, posiada diodę LED oświetlającą pole pracy, oraz jednotulejowy, szybkozaciskowy uchwyt z metalu przystosowany do łatwej wymiany akcesoriów. Wysokiej jakości akumulator litowy-jonowy o pojemności 1,5 Ah wraz ze wskaźnikiem stanu baterii zapewnia długi czas pracy z jednego naładowania oraz możliwość doładowywania w każdej chwili. Komfort pracy i kontrolę uścisku zwiększa ogumowana, antypoślizgowa rękojeść.

 

 

Czytaj również: Nowe elektronarzędzia

 

W zależności od wybranego modelu wiertarko-wkrętarka Autosense™ dostępna jest z ładowarką 400mA (model ASD184K, 3-5 godz. ładowania) lub 1A (model ASD18K oraz ASD14K, 90 min. ładowania). Narzędzie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Źródło: Efective / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Transport ponad gabarytowy Liczba postów: 364 Grupa: Firmy budow... Ja miałem jakiś czas temu problem z numerem EORI. Jak wiadomo numer EORI to unijny numer, którym przedsiębiorcy posługują się w kontaktach z organami celnymi n...
  • Zakupy internetowe Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Podjąłem decyzje, że skorzystam z bardzo dobrej oferty marioinex . Jestem bardzo ciekawy ile osób tak naprawdę skorzysta z tej oferty.
  • Kruszywa, rozbiórki i wyburzenia Liczba postów: 215 Grupa: Firmy budow... Użytkownik Gość: zdzisław11 napisał: Wywóz gruzu każdego rodzaju zawsze zlecam ekipie droprecykling.pl . W mgnieniu oka załatwiają ten kłopot. Powoli szykujemy....
  • Pracownicy z Ukrainy - East West Link Liczba postów: 12 Grupa: Firmy budow... Skoro zamierzasz zatrudnić pracownika, powinieneś wiedzieć ile będzie wynosić Ciebie jego utrzymanie. Bardzo fajnie jest to opisane pod adresem: https://www.sn2...
  • Elewacja domu Liczba postów: 91 Grupa: Budowa i re... Jeżeli jesteśmy w temacie dociepleń budynków to polecam zapoznać się z oferta firmy http://budmix.biz/, która oferuję takie docieplenia różną metodą. Ja zamawi...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17348 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 341

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >