Bezpieczny i wydajny wózek

Bezpieczny i wydajny wózek

Dzięki modułowej budowie wózek ten może pełnić zarówno funkcję praktycznego typoszeregu do komisjonowania poziomego, jak i w wygodnego holownika transportowego. W udoskonalonym modelu CX konstruktorzy jednej z firm położyli nacisk na bezpieczeństwo, komfort i wydajność.

 

Nowym, innowacyjnym rozwiązaniem w budowie wózka do komisjonowania CX jest jego modułowość, która pozwala na dostosowanie konfiguracji do konkretnych zadań logistycznych. Model CX-M 10 umożliwia podnoszenie towaru o wadze 1000kg na wysokość nawet 70cm. Wersja CX-S 16, dzięki zastosowaniu systemu nożycowego, podnosi na tę samą wysokość nawet 1600kg. Przy większych odległościach transportowych lepiej sprawdzi się CX-T o udźwigu do 4000kg. Dzięki szerokiej bieżni zachowuje on pełną stabilność i ułatwia jazdę pomiędzy przeszkodami, nawet wyposażony w dodatkową przyczepę czy zaprzęg.

 

Czytaj również: Kompaktowe zestawy narzędzi

 

 

Niezależnie od wersji, każdy z typoszeregów umożliwia pracę w dwóch trybach jazdy: ekonomicznym i o zwiększonej mocy. W trybie ECO silnik zużywa mniej energii, zachowując jednocześnie standardowe przyspieszenie. W trakcie całego dnia pracy pozwala to zaoszczędzić nawet 15% pojemności baterii. W trybie BOOST pojazd osiąga większą niż standardowa prędkość i przyspieszenie, przy produktywności o 25% lepszej niż w przypadku analogicznych modeli dostępnych na rynku. Komfort prowadzenia zapewnia w pełni elektroniczny układ kierowniczy, który umożliwia automatyczny powrót do pozycji neutralnej oraz redukcję prędkości na zakrętach.

 

Czytaj również: Nowe i zaawansowane elektronarzędzia

 

 

Wózek do komisjonowania CX to także pojazd, który dzięki szeregowi praktycznych rozwiązań, zapewnia wygodę i bezpieczeństwo operatora. Amortyzowana platforma wyposażona została w wygodne schowki oraz w pulpit do pisania w standardzie. W razie wypadku niezbędną ochronę operatora zapewnia wzmocniona osłona przeciwuderzeniowa.

Źródło: inplusPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17194 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >