Bramy garażowe w Domu Modelowym

Bramy garażowe w Domu Modelowym

Indywidualny projekt, wysokiej jakości materiały oraz ekstrawaganckie wnętrza – od początku sierpnia 2011 roku zwiedzający mogą oglądać imponujący Dom Modelowy w podwarszawskich Jankach.

 

Nietypowy, jak na to miejsce, budynek powstał w ramach ogólnopolskiej akcji o charakterze edukacyjnym. Firma Wiśniowski w ramach projektu prezentuje segmentową bramę garażową UniPro, która stanowi doskonałe dopełnienie obiektu. Dom Modelowy można odwiedzić osobiście lub wirtualnie! Organizatorem ogólnopolskiej akcji DOM MODELOWY jest pracownia architektoniczna Studio Atrium we współpracy z Grupą 7point oraz firmą wykonawczą Arkada Budownictwo i studiem aranżacji wnętrz Excellent Design. Zgodnie z założeniem projekt ma przybliżyć inwestorom indywidualnym problematykę, związaną z  budową swojego pierwszego domu.

 

Czytaj również: Solidny napęd do bram skrzydłowych

Akcja daje możliwość poznania nowych technologii i rozwiązań w budownictwie oraz bezpośrednich konsultacji z producentami materiałów budowlanych. Wszystkie etapy budowy można na bieżąco oglądać na portalach: dommodelowy.pl, mybudujemy.pl oraz budownictwo.7point.pl, a także na kanale Domu Modelowego na youtube.com.  Ogólnopolski charakter projektu sprawił, że wzięli w nim udział czołowi polscy producenci materiałów budowlanych oraz elementów wyposażenia wnętrz. Zaprezentowali oni nie tylko swoje produkty, ale także uzyskali możliwość utrzymania stałego kontaktu z inwestorami.  Wśród nich znalazła się również firma WIŚNIOWSKI, która przekazała na rzecz projektu bramę garażową segmentową UniPro automatyczną z napędem OPTIMUM T 600 przeznaczoną do użytku w zabudowie jednorodzinnej.

 

Czytaj również: Najmodniejsze kolory bram garażowych

 

Brama garażowa segmentowa UniPro w kolorze złoty dąb idealnie wkomponowała się w fasadę budynku
Fot. Wiśniowski

 

Brama o wymiarach 2450 x 2340 mm w kolorze złoty dąb idealnie wkomponowała się w fasadę budynku. Zbudowana jest z prowadnic pionowych, poziomych podsufitowych i skrzydła wykonanego z gładkich (smoothgrain) paneli stalowych. Ponadto brama garażowa UniPro wyposażona została w zabezpieczenia przed opadnięciem skrzydła w przypadku pęknięcia sprężyny oraz zamek sprzężony z napędem, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Jest ona także zgodna z normą bramową PN-EN 13241-1 i oznakowana znakiem CE  jako brama z napędem.

Źródło: E.C.H.O Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Własna firma Liczba postów: 18 Grupa: Firmy budow... Prowadząc własną firmę warto zainwestować w porządny telefon dla siebie i pracowników. U nas w firmie w najbliższym czasie mają zostać wymienione telefony służb...
  • Wynajem maszyn budowlanych Liczba postów: 332 Grupa: Firmy budow... Polecam taką opcję ___ gałki do mebli
  • Dobry architekt wnętrz Warszawa Liczba postów: 2 Grupa: Moja budowa Znacie jakąś pracownie gdzieś na Wschód od Warszawy, która zajmuje się projektowaniem wnętrz? Mam gotowy dom w stanie zamkniętym i teraz się zastanawiam jak to....
  • Wentylacja Liczba postów: 43 Grupa: Firmy budow... Możesz skontaktować się z przedstawicielem firmy www.toram-systems.eu. Posiadają duże doświadczenie w produkcji central klimatyzacyjnych, wentylatorów oraz kana...
  • Remont mieszkania Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Cześć, chce wyremontować mieszkanie i kolega polecił mi firmę DD Projekt. Znacie ich, mogę liczyć na jakieś opinie?

Ostatnio na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16324 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >