„Budowlana Marka Roku”

„Budowlana Marka Roku”

Wysoka jakość ponownie została doceniona. Największy producent styropianu po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w kategorii styropianów i otrzymał złotą statuetkę potwierdzającą niekwestionowaną pozycję lidera. Czytaj dalej

 

W nowej kategorii „Kompleksowe Systemy Ociepleń” brązową statuetką wyróżniono „Kompletny System Ociepleń Termo Organika”, w skład którego wchodzą najwyższej jakości materiały do wykonania trwałego ocieplenia.

 

 

Przyznane tytuły „Budowlana Marka Roku”  po raz kolejny potwierdzają pozycję Termo Organiki jako jednej z najlepszych budowlanych marek w Polsce. Wyniki są efektem wywiadów wśród firm wykonawczych sektora budowlanego przeprowadzonych przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku - eksperta w dziedzinie badań sektora budowlanego. Tworzony od 10 lat ranking powstaje na podstawie pełnej próby badawczej przeprowadzanej wśród wykonawców z całej Polski i sprofilowanych dla poszczególnych kategorii produktowych. W tegorocznej edycji wzięło udział niemal dwa tysiące niezależnych respondentów. Nagrody dla najlepszych budowlanych marek wręczono 13 czerwca podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Lord. Laureaci otrzymali dyplomy i statuetki Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku.  Nagrodę w imieniu Termo Organiki odbierał Witold Rams, wiceprezes zarządu firmy.  

 

Czytaj również: Bloczki silikatowe

 

- Nagrody przyznane Termo Organice przez wykonawców, praktyków, prawdziwych ekspertów budowlanych, którzy na co dzień mają styczność z produktami termoizolacyjnymi, wyjątkowo nas cieszą. Szczególnie dumni jesteśmy z wyróżnienia dla naszego systemu ociepleń, który dostarczamy na rynek zaledwie od kilku lat - mówi Witold Rams, wiceprezes Termo Organiki -  Liczymy, że w najbliższej przyszłości nasz kompletny system ociepleń, tak samo jak nasze styropiany, będzie bezkonkurencyjny.

 

 

Swoją wysoką pozycję Termo Organika buduje na wielu płaszczyznach. Firma dostarcza na rynek najwyższej jakości, stale unowocześniane styropiany oraz wszystkie niezbędne materiały potrzebne do wykonania izolacji budynku. Zespół naukowców zatrudniany przez Termo Organikę intensywnie pracuje nad rozwiązaniami poprawiającymi jakość styropianów, tynków, farb i klejów, wprowadza modyfikacje, zmienia technologię, poszukując idealnych materiałów izolacyjnych dla klienta XXI wieku. Wyjątkowa jakość produktów Termo Organiki jest efektem wysokich standardów technologicznych oraz surowych procedur kontroli produkcji. We wszystkich fabrykach firmy funkcjonują laboratoria, które badają każdą partię styropianów, klejów czy tynków na każdym etapie produkcji. Zarówno styropiany, jak i produkty chemii budowlanej, posiadają „Rekomendacje Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej”.

 

- Produkcja, jakość, innowacje i sprzedaż to nie wszystko. Inicjowaliśmy bądź angażowaliśmy się w różnego rodzaju kampanie społeczne, których głównym celem było promowanie zmniejszenia zużycia energii potrzebnej do ogrzania budynków. Warto wiedzieć, że nasze styropiany ocieplają najważniejsze budynki budownictwa energooszczędnego i pasywnego w Polsce - mówi Witold Rams z Termo Organiki - Ponadto nasza firma od lat kreuje lub angażuje się w ciekawe wydarzenia artystyczno-kulturalne. Byliśmy organizatorami ogólnopolskich konkursów m.in. „Sztuka w kropki”, „Gaudi Projekt” czy „Wałęsa-największy polski styropianowiec”. Organizowaliśmy plenery rzeźby oraz wspieraliśmy działalność młodych twórców. 

 

Czytaj również: Sklejka strukturyzowana do podbitki

 

Termo Organika jest laureatem wielu innych prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. w przeszłości wielokrotnie uzyskiwała nagrodę „Budowlanej Marki Roku”, „Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości” i tytuł „Laureata Programu Promocji Jakości” przyznawany przez Europejską Kapitułę Jakości i Ekologii oraz „Orły Polskiego Budownictwa” – wyróżnienie w kategorii producenci materiałów budowlanych. Firma jest systematycznie doceniana przez konsumentów, zdobywając zaszczytne pierwsze miejsce w ogólnopolskim programie „Konsumencki Lider Jakości”. Termo Organika jest uznawana za jedną z najbardziej innowacyjnych firm w polskiej branży budowlanej. 

Źródło: Influent / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17329 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >