Czym najlepiej uszczelniać? Piana montażowa Tytan Euro-line o2 - wysoka jakość za umiarkowaną cenę

Czym najlepiej uszczelniać? Piana montażowa Tytan Euro-line o2 - wysoka jakość za umiarkowaną cenę

Tytan Euro-Line O2 to dostępna od niedawna na rynku piana wężykowa o najlepszej relacji jakości do ceny. Czytaj dalej

Przysłowie mówi, że:  kto kupuje tanio – kupuje dwa razy. Ta stara prawda sprawdza się wszędzie tam, gdzie zła jakość idzie w parze z niską ceną. Jednak może być inaczej! By mieć gwarancję, że produkt w przystępnej dla nas cenie jest również dobrej jakości, warto wybierać asortyment producentów  o ugruntowanej pozycji na rynku.

Firma Selena domowym majsterkowiczom proponuje nowy produkt - pianę montażową Tytan Euro-Line O2. Środek ten łączy w sobie zalety produktu o stabilnej, sprawdzonej jakości z rozsądną ceną. Zastosowanie najnowszych technologii, dobór najwyższej klasy surowców oraz ścisła kontrola procesu produkcji (certyfikat ISO, DIN, SNJF, BS oraz norma PN) są gwarancją światowej jakości produktów oznaczonych marką Tytan, które na polskim rynku obecne są już od 15 lat.

Piana Tytan Euro-Line O2 sprawdza się przy montażu okien, drzwi i bram, przy wykonywaniu izolacji cieplnej sieci wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Spełnia swoją funkcję przy klejeniu i izolowaniu paneli ściennych, wypełnianiu szczelin w izolacji termicznej, a także przy ocieplaniu budynków. Tytan Euro-Line O2 jest odporna na pleśnie i grzyby, charakteryzuje się wysoką izolacyjnością akustyczną i termiczną, zapobiega deformacjom profili. Piana ta należy do linii produktów nowej generacji, opracowanych według nowoczesnej technologii, dzięki której udało się ograniczyć emisję szkodliwej substancji MDI podczas aplikacji piany. Tytan Euro-Line O2 wyposażona jest także w nowe zawory, znacznie zmniejszające ryzyko niedrożności i zwiększające szczelność gazu.

Wężykowa piana Tytan Euro-Line O2 jest gwarancją stabilnej jakości i przystępnej ceny, które w przypadku produktów firmy Selena nie wykluczają się wzajemnie.
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17192 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >