Drewniane drzwi wewnętrzne z oryginalną fakturą lnu

Drewniane drzwi wewnętrzne z oryginalną fakturą lnu

Drzwi wewnętrzne o powierzchni przypominającej strukturę lnu oraz w modnym kolorze taupe – między innymi takie propozycje zawiera nowa seria drewnianych drzwi wewnętrznych. Concepto DesignLine składa się z wielu rozmaitych wzorów, które dobrze podkreślą nowoczesny charakter wnętrza. Czytaj dalej

 

Koncepcja 4x4

W ramach koncepcji 4 x 4 do wyboru są cztery różne rodzaje powierzchni i cztery różne kolory, które można dowolnie łączyć. To pozwala na zaaranżowanie i wykończenie wnętrza naszego domu zgodnie z indywidualnym stylem. Powierzchnie ultramatowa, błyszcząca, strukturalna czy o wzorze lnu w połączeniu z kolorami białym, antracytowym, szarym lub taupe dadzą odmienny efekt estetyczny. Elegancko zaprezentuje się wnętrze z wszystkimi drzwiami w jednakowym wzornictwie, intrygująco - gdy zdecydujemy się na zestawienie różnych powierzchni i kolorów. 

 

Więcej światła w pokojach

Jeszcze ciekawszy efekt możemy osiągnąć łącząc drewniane drzwi z serii Concepto DesignLine ze szklanymi drzwiami o identycznym wyglądzie. Szklana tafla drzwi może mieć strukturę łupka lub lnu i bardzo dobrze komponować się z drewnianymi drzwiami wewnętrznymi w tym samym pomieszczeniu.

 

Czytaj również: Drzwi przesuwne - gdzie sprawdzą się najlepiej w domowych wnętrzach


Drewniane drzwi wewnętrzne z oryginalną fakturą lnu

 

Duradecor – drzwi wyjątkowo trwałe  

Wszystkie cztery rodzaje wykończenia drewnianych drzwi wewnętrznych z serii Concepto DesignLine charakteryzuje duża trwałośći wytrzymałość. Te z powłoką utramatową, w strukturze łupka czy lnu oferowane są z wyjątkowo odporną na uderzenia, ścieranie i zarysowania powierzchnią Duradecor. Dzięki temu długo zachowują piękny wygląd. Na ultramatowej powierzchni - dzięki jej specjalnym właściwościom - nie pozostają nawet ślady odcisków palców. Niemal tak samo dużą odpornością jak powierzchnia Duradecor charakteryzuje się błyszcząca powierzchnia Gloss z powłoką z utwardzonego szkła akrylowego.


Drewniane drzwi wewnętrzne z oryginalną fakturą lnu

 

Czytaj również: Jak dobrać klamki do drzwi i wystroju wnętrza?

 

Drewniane drzwi wewnętrzne DesignLine Concepto z powierzchnią o  wzorze lnu oferowane są w kolorze białym, szarym, antracytowym i taupe.

Źródło: PEM / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18109 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 558

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >