Drzwi wewnętrzne w pełnej palecie kolorów

Drzwi wewnętrzne w pełnej palecie kolorów

Geometryczne kształty, skontrastowane desenie oraz kolory, zakasujące zestawienia materiałów i faktur – współczesne aranżacje poszukują oryginalnych koncepcji. Czytaj dalej

 

Jedną z nich jest wprowadzenie do wnętrz drzwi pokrytych powłoką Silkstone z nowoczesnym efektem 3D, który doskonale oddaje głębię obrazu naturalnego drewna. Ofertę drzwi wewnętrznych Sempre 3D, firmy POL-SKONE poszerzono o 6 nowych kolorów. Nowoczesne projekty wnętrzarskie zaskakują niekonwencjonalnymi zestawieniami. Pomysłem na wprowadzenie do pomieszczeń nowoczesnych rozwiązań są drzwi z powierzchnią o efekcie 3D. Drzwi wewnętrzne, z okleiną trójwymiarowo obrazującą rysunek słoi i kolorystykę drewna spotęgują doznania estetyczne aranżacji wnętrz, wprowadzając do pomieszczeń nowoczesny efekt.

 

Czytaj również: Drewniane drzwi zapewniają gustowne wnętrze

 

Naturalny rysunek  słojów jesionu na okleinie drzwi z kolekcji Sempre Alu
Fot. POL-SKONE

 

Trójwymiarowy wzór drewna

Firma POL-SKONE poszerzyła paletę barw drzwi z kolekcji Sempre, z efektem 3D o 6 nowych kolorów: dąb polski, kasztan i orzech antyczny, kasztan royal, jesion, antracyt oraz merbau. Trójwymiarowa struktura okleiny Silkstone doskonale odwzorowuje głębię naturalnego drewna, podkreślając jego estetyczne atuty. Nowe kolory oklein dostępne są w ramach linii wzorniczych: Sempre, Sempre Alu, Sempre Fiori, Sempre Verse. Drzwi w nowej kolorystyce, z trójwymiarowym rysunkiem słoi oferowane są w wariantach: jedno- i dwuskrzydłowym oraz przesuwnym. Wiernie odtworzony rysunek drewna na okleinie ułożono na skrzydle pionowo i w poziomie. Estetyczne okucia, w postaci zawiasów i klamek w różnorodnych kształtach dopełnią całości aranżacyjnej pomieszczeń.

 

Czytaj również: Dębowe drzwi wewnętrzne

 

Drzwi z trójwymiarowym obrazem drewna w nowoczesnej aranżacji salonu
Fot. POL-SKONE

 

Różnorodność w doborze wielkości i rozmieszczenia przeszkleń na skrzydle oraz oryginalne modele przeszkleń pozwalają na montaż we wnętrzu drzwi o tej samej stylistyce, kolorystyce, ale różniących się detalami. Takie rozwiązanie uatrakcyjni aranżację i ułatwi zachowanie równowagi kompozycyjnej. W standardzie występują dwa rodzaje szklenia: biały mat o grubości 4 mm i brąz mat 4 mm, które są stosowane w zależności od kolorystyki okleiny. Na wyjątkową uwagę zasługuje model Sempre Verse, którego oryginalne wzornictwo może być podkreślone aż 5 oryginalnymi szkleniami: biały mat, brąz mat, Birain, Blur, Stacatto oraz Merletto.

 

Czytaj również: Drzwi z solidnego drewna

 

Naturalne, trójwymiarowe odwzorowanie rysunku egzotycznego drewna merbau
Fot. POL-SKONE

 

Efektowne inspiracje w 3D

Skrzydła drzwi wewnętrznych, z powłoką wywołującą efekt 3D, potęgującą rezultat aranżacyjny otrzymały nowe kolory europejskiego i egzotycznego drewna. Dąb polski, kasztan i orzech antyczny oraz jesion Royal zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniący naturalny rysunek drewna, w tradycyjnej kolorystyce rozświetlonych i nasyconych brązów. Wybór tych tonacji pozwoli stworzyć ciepłe wnętrze w klasycznym stylu. Drzwi w kolorze antracytowym Royal, mogą stać się elementem odważnych aranżacji, których wyznaczniki to modne, geometryczne formy mebli i monochromatyczne tonacje barw. Okleina w kolorze egzotycznego drewna merbau, pokrywająca drzwi wewnętrzne POL-SKONE wsparta doskonałym, trójwymiarowym odwzorowaniem rysunku słoi drewna uzupełni wystrój zainspirowany motywami kolonialnymi bądź ekologicznym.

 

Źródło: E.C.H.O Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17195 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 167

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >