Jednostronne kosze dachowe. Kosze dachowe poprzecznie ryflowane.

Jednostronne kosze dachowe. Kosze dachowe poprzecznie ryflowane.

Braas powiększył ofertę o kolejne niezawodne akcesorium – kosz dachowy jednostronny 2 m. Dostępny na polskim rynku w czterech popularnych kolorach jest częścią oryginalnego systemu koszowego Braas. Czytaj dalej

Kosze dachowe są niezwykle ważnym elementem wchodzącym w skład dachu. Zapewniają szczelność u zbiegu połaci i chronią rynny dzięki swej ryflowanej powierzchni powodując, że woda deszczowa płynie wolniej. Nowe kosze dachowe jednostronne 2m marki Braas są wygodnym i estetycznym rozwiązaniem. Wykonane ze specjalnie tłoczonych (ryflowanych) arkuszy, wchodzą w skład oryginalnego systemu koszowego Braas (kosz, uszczelnienia oraz klamerki do mocowania). Poprzeczne ryflowanie wzmacnia konstrukcję i zabezpiecza przed przelewaniem się spływającej wody.

Foto: Monier Sp. z o.o.
 

Nowe kosze zaprojektowane są z myślą o szybkim montażu – nie tylko posiadają mniejszą ilość połączeń w linii kosza, ale i łatwo się je „osiuje”. Kosze cechuje duża wytrzymałość i elastyczność, a także duża odporność na długotrwałe obciążenia deszczem. Braas zadbał także o bezpieczeństwo w transporcie jak i magazynowaniu koszy, zabezpieczając każdą sztukę folią. Nowy kosz jest dostępny w czterech popularnych kolorach: czerwonym, ciemnoszarym, brązowym i antracytowym.

 

 

Foto: Monier Sp. z o.o.
 


Więcej informacji na stronie www.monier.pl .

Kosz dachowy jednostronny 2m Braas
wymiary: 0,5m x 2m, grubość 0,58cm
sposób pakowania: 10szt w wiązce
kolory: czerwony, ciemnoszary. brązowy i antracytowy

Foto: Monier Sp. z o.o.
 

Źródło: Pegasus PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17312 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >