Mobilny warsztat Stanley - wózek i stół warsztatowy w jednym

Mobilny warsztat Stanley - wózek i stół warsztatowy w jednym

Wózek i stół warsztatowy w jednym to najnowsza propozycja firmy Stanley. Pozwala utrzymać porządek wśród narzędzi oraz umożliwia zorganizowanie stanowiska pracy w każdym miejscu.

Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, wprowadził do sprzedaży nową propozycję. Jest to wózek warsztatowy wyposażony w liczne szuflady i przegrody, które umożliwiają segregowanie narzędzi i ułatwiają utrzymywanie porządku w miejscu pracy. Wózek został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych warsztatach, jednak jego funkcjonalność docenią także amatorzy majsterkowania, którzy posiadają bogaty zestaw narzędzi.

Podstawą konstrukcji wózka jest stabilny metalowy stelaż, który utrzymuje obciążenie nawet do 800 kilogramów, czyli ok. 15-20 kg na jedną szufladę. Aby ułatwić przemieszczanie warsztatu przy pełnym załadowaniu, wózek wyposażono w obrotowe koła o średnicy 125 mm, hamulec oraz szeroką poręcz zapewniającą pewny uchwyt. Wielkości 6 szuflad dostosowano do rodzaju chowanych w nich narzędzi. Wózek wyposażono w blat pokryty trwałym tworzywem, dzięki czemu sprawdza się on również jako stół warsztatowy. Centralny zamek umożliwia zabezpieczenie narzędzi, a także zapobiega niekontrolowanemu wysuwaniu szuflad podczas transportu wózka.

 

Jako uzupełnienie wyposażenia wózka warsztatowego firma Stanley oferuje pojedyncze moduły z narzędziami. Są one idealnie dopasowane do wymiarów szuflad i posiadają wgłębienia odpowiadające kształtom narzędzi. Moduły można zestawiać zgodnie z indywidualnymi potrzebami, a odpowiednio dobrane pozwalają skompletować bazowe wyposażenie warsztatu czy domowego stanowiska pracy. W sprzedaży dostępne są m.in. moduły z wkrętakami, szczypcami, kluczami płaskooczkowymi lub kluczami fajkowymi.

Wózek warsztatowy Stanley
Wymiary: 50 x 97 x 73 cm

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych
i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Źródło: budnet.pl
Autor: Effective PR/budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Nocleg dla pracowników Liczba postów: 17 Grupa: Firmy budow... O jak miło !!! znam tą firmę od kwater https://kwaterysilesia.pl/kontakt/ i powiem wam, ze nieraz korzystałem z ich gościny i zawsze zarówno ja i moi pracownic...
  • Własna firma Liczba postów: 30 Grupa: Firmy budow... Prowadzicie własne firmy? ___ Gry zuma
  • wywóz odpadów budowlanych Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Jaka firma z kontenerami oferuje wywóz odpadów budowlanych Lublin ? Szukam kogoś do współpracy od zaraz.
  • Blog budowlany Liczba postów: 10 Grupa: Firmy budow... Jeżeli ktoś z was szuka dobrego szklarza, który wykona na przykład lustra łazienkowe na wymiar lub szklane półki to ja mogę polecić dobrego szklarza z Gdyni. F...
  • Narzędzia dla profesjonalistów Liczba postów: 139 Grupa: Budowa i re... A gdzie szukać firm od zadań specjalnych ? bo ja ostatnio szukałem firmy, która oferuję taką usługę jak zrywanie asfaltu. Dobrze, że mam ogarniętego kolegę, któ...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17350 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 219

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >