Orynnowanie – lista artykułów

Systemy rynnowe w odcieniu czekoladowego brązu

Za sprawą systemów rynnowych Galeco STAL i PVC, dostępnych w nowej kolorystyce czekoladowego brązu, w tę stylową barwę kompleksowo przybrać możemy już nie tylko nasze wnętrza, ale również fasadę domu.

Systemy rynnowe: stalowe narożniki firmy Galeco

Stabilność i niezawodność systemu rynnowego zależą przede wszystkim od jakości oraz kompatybilności jego elementów składowych.

Stalowy system rynnowy Flamingo

Stalowy system rynnowy Flamingo® produkowany przez BUDMAT to kompletny, zintegrowany system, który ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo, spokój i komfort w deszczowe dni.

Monier - Dachówki, systemy rynnowe, systemy dachowe: systemowe rozwiązania – gwarancją bezpiecznego dachu na długie lata

Budowa domu to zawsze duże wyzwanie dla prywatnego inwestora. Od momentu decyzji o zakupie działki po wybór elementów wykończenia wnętrz mija wsporo czasu często wypełnionego koniecznością podejmowania wielu trudnych decyzji.

Dachy płaskie – sposoby odprowadzania wody

Na przełomie dziejów częściej spotykaną formą dachu były dachy spadziste.

Przygotowanie budynku do sezonu zimowego (instalacje przeciwoblodzeniowe na dachach i w rynnach)

Systemy przeciwoblodzeniowe są coraz częściej stosowane w naszych warunkach klimatycznych. Zimowa eksploatacja nawierzchni związana jest z koniecznością zabezpieczenia przed oblodzeniem i zaleganiem śniegu.


Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17226 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >