Remont, montaż - piana montażowa Tytan Professional o2 - gdy liczy się trwałość uszczelniania

Remont, montaż - piana montażowa Tytan Professional o2 - gdy liczy się trwałość uszczelniania

Nowa generacja pian poliuretanowych Tytan O2 firmy Selena to kompleksowa oferta produktów w nowej klasie bezpieczeństwa.

Montażowe piany wężykowe są doskonałą propozycją dla osób, które nie mają doświadczenia w zakresie remontów i montażu. Są one standardowo wyposażone w wężyk służący do nakładania piany, dzięki czemu precyzyjnie możemy wpuszczać pianę nawet w małe otwory. W pianach wężykowych zawartość zostaje wypchnięta z pojemnika wraz z gazem spieniającym. By gaz nie ulotnił się wcześniej standardowa puszka musi być używana w pozycji zaworem do dołu.

Piana montażowa Tytan Professional O2, przeznaczona jest do szerokiej gamy zastosowań w budownictwie: montowanie, uszczelnianie, wypełnianie, izolowanie. Dzięki nowoczesnej chemicznej recepturze piana utwardza się pod wpływem wilgoci i nie spływa z powierzchni pionowych.
Doskonała termoizolacyjność i dźwiękoszczelność, odporność na pleśnie i grzyby oraz na działanie wysokich i niskich temperatur sprawiają, że Piana montażowa Tytan Professional O2, rekomendowana jest przez fachowców.

Piana Tytan O2 to produkt nowej generacji, opracowany według nowoczesnej technologii, dzięki której udało się zablokować emisję szkodliwej substancji MDI podczas aplikacji piany. Łatwość aplikacji, bezpieczeństwo stosowania i duża trwałość to cechy, które cenią sobie użytkownicy pian firmy Selena.
Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17192 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >