Renowacja zabytków - kompleksowe rozwiązanie przywracające blask starym budynkom

Renowacja zabytków - kompleksowe rozwiązanie przywracające blask starym budynkom

Specjalistyczne produkty do renowacji zabytków Baumit, to kompleksowe rozwiązanie, pozwalające przywrócić blask starym obiektom. Czytaj dalej

Renowacyjne nowości Baumit

Wprowadzone w katalogu Baumit 2009 nowe produkty do renowacji, to materiały głównie elewacyjne.  W najnowszej ofercie do grupy białych fasadowych szpachli renowacyjnych typu MC 55W z ziarnem 1,2mm dołączyła szpachla renowacyjna RenovierSpachtelW w 3 grubościach ziarna: 0,3, 0,6, 1,0mm. Ta zróżnicowana grubość pozwala uzyskać faktury, które powodują różne załamanie światła na elewacji. Dzięki temu wyremontowana elewacja „żyje” w przeciwieństwie do elewacji odnawianych w latach 60 – 80 i krytych w 100% barankami cementowymi. Dla zachowania i podkreślenia detali architektonicznych na elewacjach zabytkowych, firma Baumit wprowadziła nowy tynk AltstadtPutz. Grubość ziarna do 4mm oraz wapienno – trasowe spoiwo, umożliwiają uzyskanie grubych warstw bez niebezpieczeństwa spękań.
Ostatnim nowym produktem, uzupełniającym grupę materiałów RK 39, RK 38, RK 70 N, jest biała farba wapienna SumpfkalkFarbe na bazie wapna gaszonego.

Źródło: budnet.pl
Autor: InplusPR/ budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17310 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >