Środki do skutecznej dezynfekcji rąk i przedmiotów pojawiły się w ofercie Soudal

Środki do skutecznej dezynfekcji rąk i przedmiotów pojawiły się w ofercie Soudal

Z uwagi na wzrost zapotrzebowania na środki dezynfekujące firma, która należy do czołowych dostawców materiałów chemii budowlanej na rynku międzynarodowym, rozpoczęła produkcję bakteriobójczych i wirusobójczych preparatów Asepter do dezynfekcji rąk i powierzchni. Czytaj dalej

 

Prawidłowa dezynfekcja nie tylko rąk, ale również przedmiotów codziennego użytku i większych powierzchni w naszym otoczeniu stanowi jeden z podstawowych sposobów na przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się infekcji bakteryjnych i wirusowych. Zachowanie szczególnej ostrożności w tym zakresie będzie konieczne jeszcze przynajmniej przez kilka kolejnych miesięcy. Im częściej przeprowadzamy dezynfekcję rąk i powierzchni, z którymi mamy styczność, tym lepiej chronimy siebie i innych przed szkodliwymi drobnoustrojami. Niezwykle istotne jest przy tym stosowanie odpowiednich preparatów. Aby zwiększyć dostępność skutecznych środków do dezynfekcji, firma Soudal opracowała płyny i spraye Asepter, które posiadają właściwości  bakteriobójcze i wirusobójcze. Produkty trafią na krajowy rynek z początkiem czerwca.

http://www.budnet.pl/static/article_images/normal/ASEPTER AERO-spray dezynf do pow-500ml.png

W preparatach Asepter substancją czynną jest alkohol w stężeniu o najwyższej efektywności biobójczej. W rezultacie zapewniają one prawie 100% eliminację wirusów i bakterii. Ich zaletą jest również szybkość działania – skutecznie dezynfekują już po 30 sekundach od momentu zastosowania. Wszystkie preparaty Asepter uzyskały niezbędne pozwolenia w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, co potwierdza ich wysoką jakość.


Środki do skutecznej dezynfekcji rąk i przedmiotów pojawiły się w ofercie Soudal

Czytaj również: Czym najlepiej wyczyścić kamień, gres, klinkier, marmur i granit?


Asepter SF i Asepter AERO przeznaczone są do dezynfekcji  powierzchni  niemających kontaktu z żywnością. Asepter SF dostępny jest w postaci płynu i skutecznie dezynfekuje małe powierzchnie odporne na działanie alkoholu, takie jak klamki, poręcze, różnego rodzaju uchwyty i inne często dotykane przedmioty. Z kolei Asepter AERO to preparat dezynfekujący w postaci aerozolu pod ciśnieniem, który dociera do wszelkich zakamarków oraz łatwo, szybko i równomiernie rozprowadza się po dużych powierzchniach. Spray ten idealnie sprawdzi się np. przy dezynfekcji elementów wyposażenia stanowisk pracy. Nową linie produktów Soudal uzupełnia Asepter HD – płyn dezynfekujący do rąk, który dzięki zawartości gliceryny kosmetycznej dodatkowo nawilża skórę dłoni i zapobiega jej nadmiernemu wysuszeniu. 

 

Środki do skutecznej dezynfekcji rąk i przedmiotów pojawiły się w ofercie Soudal

Czytaj również: Czym czyścić silne zbrudzenia po remoncie, takie jak płytki po fudze czy narzędzia po zaprawach cementowych?

 

Preparaty Asepter firmy Soudal są gotowe do użycia i wyjątkowo wydajne. Podczas dezynfekcji należy stosować się do zaleceń producenta.


Źródło: Best Brands PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 15997 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 141

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >