To najcieplejsza brama w ofercie czołowego producenta stolarki otworowej

To najcieplejsza brama w ofercie czołowego producenta stolarki otworowej

W konstrukcji swojej najcieplejszej bramy producent zastosował rozwiązanie sprawdzone w innych kolekcjach bram – specjalnie zaprojektowany kształt łuku górnego, który optymalnie dociska górny panel bramy do nadproża. Brama stała się w ten sposób jeszcze bardziej szczelna i bezpieczna. Czytaj dalej

 

KRISPOL wprowadził do oferty nową, wyjątkową ciepłą bramę garażową VENTE K2 RFS 60. Miała ona swoją premierę podczas tegorocznych targów BUDMA. To najcieplejsza brama w ofercie czołowego producenta stolarki otworowej. Istotą innowacji są panele garażowe grubości 60 mm, o współczynniku U na poziomie 0,39 [W/m2K]. To wynik o ok. 30% lepszy od paneli o grubości 40 mm, przekładający się na współczynnik dla całej bramy na poziomie U=0,9 [W/m²K] (brama o wymiarach 5000x2500 mm).

 

 

Najcieplejsze bramy KRISPOL są wyposażone we wzmocniony system uszczelnień, który zapewnia znakomitą jakość izolacji cieplnej. Na system ten składa się między innymi podwójne uszczelnienie dolnego panela, uszcelnienia międzysekcyjne oraz dodatkowa uszczelka obwodowa o specjalnej konstrukcji, niwelująca mostki termiczne pomiędzy ścianą a kątownikami.

Czytaj również: Nowe bramy przemysłowe

 

W konstrukcji swojej najcieplejszej bramy producent zastosował rozwiązanie sprawdzone w innych kolekcjach bram KRISPOL – specjalnie zaprojektowany kształt łuku górnego, który optymalnie dociska górny panel bramy do nadproża. Brama stała się w ten sposób jeszcze bardziej szczelna i bezpieczna. Bramy VENTE K2 RFS 60 są dostępne w wymiarach co 1 mm oraz w trzech typach prowadzeń, co zapewnia szerokie możliwości dostosowania do potrzeb Klienta.  Oferta kolorystyczna obejmuje ponad 40 oklein i 210 kolorów RAL. Standardowe wyposażenie zawiera zabezpieczenie w przypadku pęknięcia sprężyn, bezpieczną konstrukcję paneli, osłony na rolki jezdne, a w bramach automatycznych – wyłącznik przeciążeniowy. Kolekcja najcieplejszych bram KRISPOL została stworzona dla osób szukających energooszczędnych, a jednocześnie elastycznych i przystępnych rozwiązań.

 

Czytaj również: Technika na każdym kroku

Źródło: krispol / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17313 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >