Trwa akcja promocyjna Krispol -  AUTOMATYKA DO BRAM I ROLET -23%

Trwa akcja promocyjna Krispol - AUTOMATYKA DO BRAM I ROLET -23%

Pierwsze tygodnie 2022 roku pokazały, że sytuacja rynkowa w dalszym ciągu jest nieprzewidywalna. Mając na uwadze wysoki popyt na rynku stolarki oraz ilość udzielonych kredytów hipotecznych, firma KRISPOL podjęła decyzję o uruchomieniu nowych kampanii promocyjnych wspierających działania rynkowe swoich Partnerów Handlowych.

 

Ułatwiamy Inwestorom podjęcie decyzji technologicznych oferując napędy STARCUS z wysokim rabatem detalicznym i dilerskim.

 

Trwa akcja promocyjna Krispol - AUTOMATYKA DO BRAM I ROLET -23%

 

Czytaj również: W Gliwicach otwarto 6. Męską Szopę

 

Wszystkim Inwestorom planujących budowę lub termomodernizację domu, szacujących wydatki i obawiających się rosnących cen materiałów budowlanych i stolarki, KRISPOL przychodzi z pomocą. Firma postanowiła ułatwić swoim Klientom decyzję o zakupie bram garażowych i rolet wprowadzając rabaty na całą ofertę automatyki STARCUS, rekomendowanej jako najlepsze napędy dedykowane do produktów marki KRISPOL.

 

Akcja marketingowa „AUTOMATYKA DO BRAM I ROLET -23%” potrwa do 14 lutego 2022 roku. Promocji podlegają napędy STARCUS do bram garażowych, napędy STARCUS do rolet zewnętrznych i akcesoria STARCUS do bram i rolet wraz z aplikacją myKRISPOL.

 

Czytaj również: Już w krótce rozpoczną się największe targi budowlane - BUDMA 2022. Czas spotkać się z budownictwem!

2022-01-22
Źródło: KRISPOL / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17579 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 156

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >