Unowocześniona taśma do obróbki kominów

Unowocześniona taśma do obróbki kominów

Miejsce, w którym komin przechodzi przez połać dachu jest szczególnie narażone na przeciekanie. Producent kompletnych systemów dachowych proponuje skuteczne rozwiązanie - unowocześnioną taśmę do obróbki kominów i ścian, zapewniającą szczelność przez długi czas. Czytaj dalej

 

Jak długi? Dzięki taśmie Wakaflex 2 mamy spokój na aż 20 lat.

 

 

Wakaflex to znana na rynku taśma uszczelniająca marki BRAAS, służąca do estetycznej obróbki kominów, ścian oraz innych elementów przechodzących przez połać dachu. Przez lata produkt zyskał zaufanie nie tylko wielu inwestorów, ale również profesjonalnych dekarzy. Wakaflex 2 to jeszcze lepsza i trwalsza wersja najpopularniejszego produktu do uszczelnień na dachu.

 

Czytaj również: Jak zaoszczędzić na budowie dachu?

 

Montaż Wakaflex 2 nie wymaga lutowania ani użycia specjalnych narzędzi. Taśmę można ciąć nożycami i formować ręcznie z pomocą rolki dociskającej. Dzięki łatwej formowalności zastosowanych materiałów, taśma stanowi uniwersalne rozwiązanie dla połączeń na dachach spadzistych nawet o kącie nachylenia od 10°.

 

 

Taśma zachowuje nadany jej kształt dzięki aluminiowej siatce, zatopionej w poliizobutylenie, elastycznym tworzywie odpornym na promieniowanie UV oraz działanie temperatury w zakresie od -40°C do + 100°C. Dlatego właśnie Wakaflex 2 można układać zarówno w upalne jak i chłodne dni. Jedynym warunkiem jest sucha i odpylona powierzchnia do której mocuje się taśmę. Dzięki temu Wakaflex 2 z powodzeniem stosuje się na dachach zamiast obróbki z blachy.

 

Czytaj również: Montaż dachówki modułowej od A do Z

 

Teraz marka BRAAS wprowadziła dla Wakaflex 2 aż 20 letnią gwarancję, potwierdzając tym samym najwyższą jakość swojego flagowego produktu. Warto jednak pamiętać, aby jego montaż zlecić profesjonalnemu dekarzowi. 

Źródło: Pegasus / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17214 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >