Gdzie najlepiej zamówić wózek spalinowy Manitou? - Sprawdź!

Gdzie najlepiej zamówić wózek spalinowy Manitou? - Sprawdź!

Marka wózków widłowych Manitou od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Szczególnie jeśli chodzi o zakup wózków widłowych spalinowych, wózków terenowych czy też innych zaawansowanych maszyn przeznaczonych do prac w rolnictwie oraz branży budowlanej. Sprawdź, gdzie najlepiej kupić wózek spalinowy tej marki! Czytaj dalej

Najbardziej popularne wózki widłowe

Wśród najbardziej popularnych wózków widłowych ostatnich lat na pewno znaleźć można takie klasyki jak:

 

●       przeznaczone do pracy na zewnątrz budynków: wózki spalinowe czołowe oraz wózki terenowe;

●       wykorzystywane głównie w logistyce magazynowej: wózki widłowe elektryczne i wózki widłowe wysokiego składowania.

 

Gdzie najlepiej zamówić wózek spalinowy Manitou? - Sprawdź!

 

Poza wskazanymi powyżej wózkami podnośnikowymi, niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się także wózki unoszące takie jak: wózki paletowe ręczne czy paleciaki elektryczne (w tym nawet z masztem), które z powodzeniem bywają wykorzystywane w transporcie niskim.

 

Czym są wózki widłowe spalinowe

Wózki widłowe spalinowe to niezwykle użyteczne urządzenia, które wykorzystuje się podczas obsługi palet i innego typu ładunków głównie na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki dużej mocy silnika napędzanego benzyną typu Diesel lub gazem, wózki spalinowe idealnie nadają się do wymagających zadań, nawet podczas intensywnej wielozmianowej pracy.

 

Kategoryzuje się je jako wózki jezdniowe podnośnikowe oraz urządzenia transportu bliskiego, przez co podlegają pod kontrolę Urzędu Dozoru Technicznego.

 

Widlak spalinowy sprawdzi się w różnych warunkach pogodowych, a szczególną uwagę zwraca jego mocny silnik i duży udźwig. Z uwagi na rodzaj napędu wózek spalinowy może pochwalić się również dużą wysokością unoszenia ładunków.

 

Wózki terenowe także należą do kategorii pojazdów spalinowych z uwagi na zastosowanie napędu typu Diesel. Różnicami między urządzeniami są znacznie większe rozmiary tych pierwszych, a także ich zwiększone parametry techniczne czy zdecydowanie lepsze możliwości jezdne.

 

Czytaj również: Wózki widłowe w różnych branżach – do jakich prac się przydadzą?

 

Gdzie najlepiej zamówić wózek spalinowy Manitou? - Sprawdź!

 

Manitou - czyli spalinowe wózki przyszłości

Dlaczego warto rozważyć zakup wózków spalinowych marki Manitou? Marka Manitou od wielu lat stanowi jedną z najbardziej popularnych firm zajmujących się produkcją wydajnego sprzętu. Nowoczesne wózki spalinowe, wydajne wózki terenowe oraz różnego typu ładowarki czy podesty ruchome - wszystkie te urządzenia znaleźć można w bogatej i atrakcyjnej ofercie marki Manitou.

 

Pojazdy użytkowe Manitou swoimi funkcjami oraz długą żywotnością potrafią zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Historia marki Manitou sięga lat 60 tych ubiegłego wieku, kiedy to właściciel firmy stworzył pierwszy wózek terenowy z napędem spalinowym, wykorzystując do tego odwrócony schemat ciągnika. Przez lata urządzenia Manitou przodowały głównie w dostarczaniu urządzeń rolniczych, jednak obecnie marka ta jest znana i ceniona na świecie także dzięki nowoczesnym, zaawansowanym wózkom podnośnikowym.

 

Gdzie zamówić wózek spalinowy Manitou?

Najlepszą opcją bezpośredniego zamówienia wózków widłowych spalinowych jest skorzystanie z oferty na stronie www.manitou.pl/30-spalinowe-wozki-widlowe. Na wspomnianej stronie znaleźć można nowe spalinowe wózki z gwarancją na zakup. W ofercie widnieją zarówno wózki widłowe spalinowe o napędzie Diesel, jak i te zasilane butlą gazową LPG. Ich udźwig wynosi od 1 500 do 10 000 kg, dzięki czemu każdy znajdzie wśród nich model do swojej firmy.

 

Sam proces zamówienia konkretnego urządzenia jest bardzo prosty i szybki. Wystarczy skontaktować się (telefonicznie lub przez stronę) z przedstawicielem, wskazać interesujący model urządzenia, a następnie zgłosić się po odbiór sprzętu oraz podpisanie umowy.

 

Jeśli chodzi natomiast o używane wózki widłowe spalinowe, warto poszukać ich na większych składach widlaków, takich jak np. Lemarpol Wózki Widłowe. Od lat cieszą się one renomą, dostarczając setkom przedsiębiorstw wydajne używane pojazdy, wyposażone w niezbędny sprzęt, które mogą od razu po zakupie zostać zarejestrowane w Urzędzie Dozoru Technicznego. Ponadto znajdziesz tam również bogatą ofertę używanych wózków elektrycznych, wyposażonych w oszczędne silniki. Decydując się na używane pojazdy, warto wziąć pod uwagę wózki widłowe ze strony www.lemarpol.eu, gdyż marka ta od lat jest także autoryzowanym dealerem Manitou.

 

Wózki widłowe spalinowe - podsumowanie

Spalinowe wózki widłowe sprawdzają się podczas intensywnych prac wykonywanych głównie na zewnątrz budynków - w transporcie przymagazynowym, między magazynowym, w branży budowlanej czy rolnictwie. Doskonale radzą sobie z transportowaniem ładunków na duże odległości. Wśród wózków z napędem spalinowym znaleźć można modele z napędem Diesel, jak i LPG. Atutem wózków widłowych spalinowych jest duży udźwig oraz możliwość pracy w każdych warunkach pogodowych.

 

Gdzie najlepiej zamówić wózek spalinowy Manitou? - Sprawdź!

 

Czytaj również: Wózek widłowy używany- poznaj zalety kupna używanego sprzętu!

 

Warto pamiętać, aby wybierając wózek widłowy spalinowy kierować się do sprawdzonych źródeł - takich jak autoryzowani dealerzy marki, dzięki czemu można mieć gwarancję oryginalności sprzętu.

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18331 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 71

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >