Jest już dostępny nowy kolor dachówki ceramicznej KODA  – FINESSE czarny glazurowany

Jest już dostępny nowy kolor dachówki ceramicznej KODA – FINESSE czarny glazurowany

Firma CREATON Polska wprowadziła do oferty nowy wariant dachówki ceramicznej KODA – FINESSE czarna glazurowana. Najmłodszy model w gamie, zaprojektowany przez ekspertów marki w najdrobniejszych szczegółach, wzbogacony o nową barwę, umożliwia wykonanie nowoczesnego dachu łączącego minimalizm i elegancję. Czytaj dalej

 

Wyróżniająca się na rynku, dopracowana w każdym detalu dachówka KODA – od swojej premiery w 2021 roku – cieszy się niesłabnącą popularnością na rynku ze względu na zachwycającą estetykę, imponujące, liczne zalety funkcjonalne i perfekcyjną trwałość. Elegancki odcień głębokiej czerni podkreślony najlepszej jakości powierzchnią glazurowaną FINESSE oferuje niepowtarzalne doznania estetyczne. Linie promieni słonecznych, wędrując po szklistej tafli czarnej połaci, przełamują monolityczną, minimalistyczną formę, charakterystyczną dla modeli płaskich.

 

Jest już dostępny nowy kolor dachówki ceramicznej KODA – FINESSE czarny glazurowany

 

Czytaj również: Jak zabrać się za wygłuszenie sufitu?

 

Dachówka KODA o wymiarach 304 x 505 mm i zużyciu min. jedynie ok. 9 szt./m2 w nowej wersji wpisuje się w najmodniejszy aktualnie trend na rynku ciężkich pokryć dachowych – minimalistyczną elegancję. Imponująca estetyka dachówki KODA i zachwycająca najwyższą jakością powierzchnia glazurowana FINESSE marki CREATON sprawiają, że każdy dach jest pełen blasku. Dachówka staje się niezwykle subtelną, zachwycającą klamrą wieńczącą proces całej budowy.

 

KODA w wersji FINESSE to produkt, jeszcze bardziej funkcjonalny i trwały. To dach bardziej odporny na działanie negatywnych czynników atmosferycznych, w tym silnego mrozu i intensywnego promieniowania UV. Powłoka zmniejsza ryzyko osadzania się na połaci zanieczyszczeń oraz ogranicza zmiany wynikające ze zjawiska „starzenia się” dachu.

 

Uzupełnieniem dachówki połaciowej KODA w nowym kolorze FINESSE czarny glazurowany jest bogata gama ceramicznych dachówek funkcyjnych i kominków dachowych, system gąsiorów ceramicznych oraz wysokiej jakości, wytrzymałe rozwiązania z metalu i aluminium zapewniające skuteczną komunikację dachową oraz ochronę przeciwśnieżną. Wszystkie elementy są spójne pod względem koloru i powierzchni (elementy ceramiczne) z dachówką połaciową, zapewniają wygodny i szybki montaż dachu oraz gwarantują uzyskanie najlepszego dachu… dachu w jakości CREATON.

 

Czytaj również: Czy dachówka cementowa jest równie estetyczna i trwała, jak ceramiczna?

 

Dachówka ceramiczna KODA posiada gwarancję udzielaną na okres aż do 50 lat zgodnie z warunkami określonymi na www.creaton.pl. 

Źródło: AFIR Biuro PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Co sadzicie o Natur Eko Dom? Liczba postów: 219 Grupa: Firmy budow... Myślę, że to dobra firma, na pewno godna polecenia. ________ https://www.trojmia sto.pl/wiadomosci/Tabletka-dzien-po-jak- dziala-antykoncepcja-awaryjna-n171615.h. ..
  • Remont mieszkania Liczba postów: 13 Grupa: Firmy budow... Ja chyba zdecyduje się na dulux easy care biala - znajomy ma na ścianach w sypialni i prezentuje się fenomenalnie, klasycznie i elegancko. Ma bardzo ciekawe wyk...
  • Czas na remont Liczba postów: 109 Grupa: Budowa i re... Osobiście przy remoncie polecam podjąć współpracę z firma https://term-os.pl/. Świadczą profesjonalne i rzetelne usługi inżynieryjne i okołobudowlane. Dzięki sw...
  • Pomysł na wykorzystanie ogródka Liczba postów: 7 Grupa: Moja budowa Najważniejsze aby ogródek był praktyczny. Mi marzy się w nim maszyna do wędzenia. Dzięki niej mogłabym cieszyć się domowymi wędlinami, a takie uwielbiam najbard...
  • Dom z bali Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Jak prezentują się domy z bali na tle konkurencyjnych technik budowlanych?

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18316 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 68

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >