Kontenery tymczasowe - gdzie najlepiej zamówić

Kontenery tymczasowe - gdzie najlepiej zamówić

Kontenery biurowe, kontenery socjalne, a może kontenery mieszkalne? Budownictwo modułowe to dzisiaj gałąź, która cieszy się coraz większą popularnością. Większość z nas kojarzy tymczasowe kontenery umieszczone na placu budowy, jednak wielość rodzajów takich konstrukcji pozwala na znalezienie szerszego dla nich zastosowania. Jeśli nie jesteś pewien czego potrzebujesz dokładnie i na jaki czas, zawsze pozostaje także wynajem kontenerów, jaki zapewnia ci producent kontenerów - G-CON.

 

Czym są kontenery?

Mówiąc o kontenerach, najczęściej myślimy o budynkach, jakie wypełniają zaplecza budów. Jednakże ich użycie znajduje szerokie zastosowanie także w innych branżach. Wyróżnia się na przykład kontenery sanitarne, kontenery magazynowe, kontenery budowlane, kontenery morskie, kontenery socjalne czy różne rodzaje kontenerów biurowych. 

 

Wszędzie, gdzie pozwala na to infrastruktura można postawić kontener, który będzie np zastępował tradycyjne pawilony handlowe. Można skorzystać z tych budynków podczas budowy lub postawić kontenery jako zaplecze dla tymczasowych mieszkańców. 

 

Kontenery tymczasowe - gdzie najlepiej zamówić

 

Czytaj również: Prefabrykacja przyszłością budownictwa - budujemy coraz więcej domów w technologii szkieletowej

 

Jeśli nie jesteśmy pewni, jaki typ kontenera będzie nam potrzebny, producent kontenerów G-CON oferuje także wynajem.

 

Warto również wiedzieć, że w polskim prawie występuje także kara za postawienie kontenera bez pozwolenia. W większości przypadków jeżeli kontener stanowi alternatywę dla tradycyjnego budynku musimy wystąpić o pozwolenie na budowę. Jednak kontenery do 35 m2, a także te, które będziemy użytkować nie dłużej niż 180 dni takiego pozwolenia nie wymagają. Bez pozwolenia mogą być również użytkowane kontenery, będące zapleczem danej inwestycji.

 

Wyposażenie

Produkcja kontenerów to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania. Każdy zestaw kontenerów może składać się także z kilku modułów co ułatwia ich szerokie zastosowanie. Standardowy kontener to konstrukcja o wymiarach 2435x6055mm jednak na życzenie klienta, wielkość ta może być zmodyfikowana. W ofercie firmy G-CON znajdziesz kontenery standardowe i takie, wykonywane dla klientów indywidualnych. Dzięki temu można dopasować rozmiar kontenera, jak również jego wyposażenie. 

 

W naszej ofercie znajdziesz kontenery biurowe, stróżówki, kontenery sanitarne, kontenery kuchenne i inne. W zależności od danego kontenera będą one posiadały różne wyposażenie, chociaż wszystkie wyposażone są w instalację elektryczną. W opcjach biurowych i usługowych znajdziesz oświetlenie, grzejniki, klimatyzację, wentylację, instalację teleinformatyczną. Można również doposażyć je w asortyment meblowy i zaplecze sanitarne. Natomiast w kontenerach sanitarnych możesz znaleźć umywalki, pisuary, miski klozetowe oraz prysznice.

 

Zalety kontenerów

Firma G-CON posiada wieloletnie doświadczenie w budowie kontenerów. Produkujemy kontenery dla każdego klienta w taki sposób, aby był on jak najbardziej zadowolony i aby spełnione były jego potrzeby. Kontenery to przede wszystkim łatwy montaż, szybka realizacja zamówienia, mobilność konstrukcji, różnorodność wyposażenia oraz dowolność w aranżacji. 

 

Czytaj również: Jak się buduje hale dla zakładów przetwórstwa drzewnego?

 

W większości przypadków możesz połączyć kontenery w wygodne moduły, a także nie martwić się o dodatkowe pozwolenie na budowę. Poszczególne opcje wyposażenia dają wiele wygody twoim pracownikom, a tobie zapewniają oszczędności.

 

Koniecznie sprawdź na naszej stronie, jakie jeszcze zalety na ciebie czekają, w zależności od wybranej opcji kontenera.

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

  • Czym uszczelnić drzwiczki pieca kaflowego ? Liczba postów: 7 Grupa: Kominki od... Skoro już mowa o urządzaniu mieszkania. Ja planuję kupić podłogi od firmy Dom i Styl, której ofertę znajdziesz tutaj: https://domistyl.pl/. Nie ukrywam, że firm...
  • Kruszywa, rozbiórki i wyburzenia Liczba postów: 242 Grupa: Firmy budow... Szukam sprawdzonej firmy, która oferuje wysokiej jakości hoboki i tuleje szalunkowe. Czy możecie polecić firmę, która służy fachowym doradztwem? Niedawno znalaz...
  • Płoty ogrodowe Liczba postów: 1043 Grupa: Ogrodzenia... A jeśli chcesz kupić wszystko w jednym miejscu, to doskonałym miejscem będzie https://posesjaplus.pl Tutaj poza ogrodzeniem panelowym czy siatkowym kupisz też o...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 131 Grupa: Robimy dach Położyłem na budynek gospodarczy blachę trapezową z firmy Regamet, model t17. Możesz sobie wygooglować. Atrakcyjna cena, wysoka jakość, dobra wytrzymałość (mówi...
  • Jak wybudować dom, który będzie tani w utrzymaniu?... Liczba postów: 110 Grupa: Ekologiczny... Ciężko powiedzieć, wiele oczywiście zależy od budżetu jaki masz na budowę domu. Pozdrawiam i oczywiście dajcie znać jak to ostatecznie wyszło u Was!
  • Podłogi Liczba postów: 226 Grupa: Robimy stro... Może kogoś z was zainteresuję kontakt do firmy od podłóg http://pstudiopodlog.net.pl/. Ja podczas budowy domu korzystałem z pomocy firmy i bardzo mi pomogli jeż...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17760 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 231

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >