Najnowsze trendy w systemach inteligentnego domu

Najnowsze trendy w systemach inteligentnego domu

Chcesz zredukować koszty związane z energią elektryczną czy gazem, zadbać o bezpieczeństwo domu i wygodnie sterować znajdującymi się w nim urządzeniami? Smart home to system, który spełni Twoje oczekiwania. Jakie rozwiązania są obecnie najbardziej popularne? Przedstawiamy najnowsze trendy i rozwiązania podnoszące komfort życia. Czytaj dalej

Inteligentne rolety i bramy

Podnoszenie rolet antywłamaniowych i sterowanie bramą garażu jeszcze nigdy nie było tak proste jak obecnie – nowoczesne systemy smart home pozwalają na zaprogramowanie urządzeń i sprzętów znajdujących się w domu w ten sposób, żeby wykonywały określone zadania o ustalonej wcześniej godzinie. To nie wszystko – na rynku istnieją rozwiązania, które podnoszą lub opuszczają rolety, gdy specjalne czujniki wyczują zmianę natężenia światła słonecznego. Chcesz, żeby rano powitał Cię piękny wschód słońca? Sterowniki dostępne na stronie https://e-sklep.zamel.pl/ pozwolą Ci swobodnie zarządzać domowymi sprzętami.

 

Czas na relaks

Nie wyobrażasz sobie poranka bez filiżanki ulubionej kawy? Nowoczesne systemy inteligentnego domu samodzielnie uruchomią ekspres lub inne urządzenie – wystarczy, że wcześniej je odpowiednio zaprogramujesz. Od jakiegoś czasu bardzo popularne są również rozwiązania pozwalające na zdalne włączanie elektrycznego kominka. Chcesz zrelaksować się po ciężkim dniu pracy? Zaufaj systemowi smart home, który pomyśli o wszystkim za Ciebie.

 

najnowsze trendy w systemach inteligentnego domu

 

Dom energooszczędny – nowe trendy smart home

Oszczędzanie energii elektrycznej to od kilku lat bardzo nośny temat – chodzi nie tylko o obniżanie rachunków, ale również dbałość o środowisko naturalne. Inteligentny dom doskonale wpisuje się w ten trendy, pozwalając zredukować koszty związane z użyciem prądu o 40%, a także zmniejszyć rachunki za gaz nawet do 70%. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą sterowników, które zdalnie uruchamiają piec centralnego ogrzewania, kontrolują natężenie oświetlenie i znacząco zmniejszają domowe wydatki. Interesuje Cię oszczędzanie na rachunkach? W doborze rozwiązania, które spełni Twoje indywidualne oczekiwania pomogą specjaliści z zamel.pl.


Steruj urządzeniami za pomocą smarftona

Najnowsze trendy w branży smart home uwzględniają oczywiście wszechobecne smartfony, z którymi większość z nas w ogóle się nie rozstaje. Za pomocą telefonu komórkowego można nie tylko sprawdzać podgląd kamery rejestrującej to, co dzieje się na posesji czy wewnątrz domu, ale także uruchamiać ogrzewanie, podnosić bramę garażową, zmieniać temperaturę pomieszczeń czy kontrolować oświetlenie, a to wszystko za pomocą kilku kliknięć.

 

Zdalne podlewanie ogrodu?

Popularność zyskuje również inny trend – inteligentny system nawodnienia ogrodu, który potrafi samodzielnie dostosować ilość wody do poszczególnych rodzajów roślin czy typów gleby. Sterowanie takim systemem może także odbywać się za pomocą smartfona i to z dowolnego miejsca na ziemi. Wyjeżdżasz na dłuższe wakacje za granicę, ale chcesz, żeby Twój trawnik był regularnie nawadniany? System inteligentnego domu pomoże zadbać o rośliny w ogrodzie.

W dobie pośpiechu każde udogodnienie jest na wagę złota. Warto więc zainwestować w pomocne systemy inteligentnego domu.

 

Czytaj również: Innowacyjne systemy integracyjne w inteligentnym domu

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Źródło: artykuł sponsorowany / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19203 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >