Nowa metoda wytłaczania profili PVC

Nowa metoda wytłaczania profili PVC

Znany producent wyrobów kompozytowych wprowadził na rynek nową usługę wytłaczania specjalistycznych profili PVC. Profile do wykańczania mebli, przedmioty codziennego użytku czy elementy dla przemysłu samochodowego to tylko niektóre przykłady zamówień dostarczanych producentowi profili PVC.

 

Obecnie coraz częściej tworzywa sztuczne zastępują w codziennym życiu tradycyjne drewno bądź stal. – "W odpowiedzi na zwiększoną ilość zastosowań tworzyw sztucznych, postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność wytłaczania usługowego przez dostarczanie produktów PVC dla indywidualnych aplikacji" – mówi Błażej Korzeniewski, doradca techniczny firmy Plastivan. PVC z uwagi na wyjątkowe właściwości posiada szeroki wachlarz zastosowań, a co za tym idzie zwiększa się jego popularność.

 

Czytaj również: Jak zareklamować okna drewniane

 

 

Plastivan Polska jest odpowiedzialny za projekt konstrukcyjny, dobór materiału, wykonanie oprzyrządowania, produkcję, a także etap testowania profilu PVC. Zamówiony produkt jest dostarczany bezpośrednio do klienta w odpowiednim opakowaniu. – Korzystamy z najnowszych technologii, dzięki temu możemy wyprodukować profile matowe, z połyskiem, bezbarwne bądź kolorowe. W zależności od zapotrzebowania klienta możemy zrealizować partie produkcyjne o dowolnej ilości - mówi Błażej Korzeniewski. Nowa usługa wytłaczania profili umożliwia klientom składanie specjalnych zamówień na wyroby z tworzywa PVC, które mogą zastosować do dekoracji domu (meble, półki), samochodu, bądź do codziennego funkcjonowania (elementy kuchenne, uchwyty).

 

 

Skład chemiczny tworzywa PVC (związki wapna i cynku) umożliwia utylizację produktów oraz ich ponowne przetworzenie. Wszystkie te czynniki składają się na szerokie zastosowanie tworzywa PVC, a co za tym idzie na zwiększoną liczbę producentów specjalizujących się w wytłaczaniu profili dla branży budowlanej, elektrycznej, medycznej lub tekstylnej.

 

 

Źródło: Partner of Promotion / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18528 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 138

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >