Nowoczesna toaleta

Nowoczesna toaleta

W nowoczesnym gospodarstwie domowym, w którym najmłodsze i najstarsze pokolenie współdzieli jedną łazienkę, system sanitarny powinien uwzględniać również możliwość regulacji wysokości siedziska, opcję bezdotykowego spłukiwania czy system neutralizacji nieprzyjemnych zapachów.

 

Innowacyjny terminal WC TECElux to rozwiązanie najnowszej generacji przeznaczone do budowy funkcjonalnych toalet. Estetycznie wykonany, prosty w obsłudze i montażu produkt firmy TECE wciąż poddawany jest kolejnym udoskonaleniom.

 

Czytaj również: Stylowa umywalka do łazienki

 

Estetyczna i niewidoczna instalacja

Terminal WC TECElux to pionierskie na rynku instalacyjnym rozwiązanie. Dopracowane szczegóły konstrukcyjne ułatwiają zarówno proces instalacji urządzenia, jak i jego dalsze użytkowanie. Dostępna od jesieni 2013 roku, nowa dolna szklana obudowa w precyzyjny sposób ukrywa wszelkie przyłącza w przypadku montażu toalet myjących. Łatwy dostęp do instalacji zapewnia z kolei duży otwór rewizyjny ukryty pod górną szklaną obudową zintegrowaną z mechanizmem uruchamiającym spłuczkę. W efekcie cała instalacja pozostaje niewidoczna i skryta za szklaną obudową. Pozwala to w niezwykle estetyczny sposób zaadaptować terminal WC TECElux we wnętrzu łazienki.

 

Czytaj również: Nowoczesny stelaż podtynkowy

 


 

Efektowny design

Efektowny design terminalu WC TECElux to zasługa estetycznej, szklanej obudowy. Dostępna już niebawem nie tylko w wersji białej, ale i czarnej stanowi niezwykle gustowne dopełnienie projektu każdej łazienki. Górne i dolne obudowy szklane nie tylko skutecznie skrywają przyłącza instalacyjne, ale także w dyskretny sposób podkreślają nowoczesny, wysublimowany charakter projektu. Wprowadzając do wnętrza salonu kąpielowego terminal WC TECElux ze szklaną obudową odmienimy dotychczasowy wygląd łazienki, nadając jej szyku, a domownikom gwarantując wysoki komfort użytkowania toalety.

 

Czytaj również: Seria ceramiki o pięknych i prostych kształtach


Pakiet funkcjonalności

 Terminal TECElux wyposażony jest w wiele użytecznych funkcji. Jedną z nich jest specjalny filtr z wkładem węglowym neutralizującym nieprzyjemne zapachy. Równie atrakcyjną opcją terminalu WC TECElux jest elektroniczna spłuczka „sen-Touch”, wyposażona w czujnik ruchu. Urządzenie uaktywnia się, podświetlając przyciski, natychmiast po wykryciu osoby w pobliżu terminalu. W celu uruchomienia spłukiwania małą lub dużą ilością wody, nie ma konieczności dotykania przycisku, wystarczy zbliżyć palce na odległość około 10 mm. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest także system „m-Lift” odpowiedzialny za regulację wysokości ceramiki WC również po zakończeniu montażu modułu. Jest to niezwykle przydatna opcja zwłaszcza, w przypadku konieczności przystosowania jej do potrzeb osób starszych, małych dzieci lub niepełnosprawnych.  Co istotne, terminal WC TECElux, posiada możliwość zintegrowania instalacji sanitarnej z toaletą myjącą.

 

Czytaj również: Łazienka bez przeszkód

 Terminal WC  TECElux już teraz jest jednym z najbardziej zaawansowanych, dostępnych na polskim rynku modułów sanitarnych. Wyczulona na potrzeby użytkowników firma TECE, wciąż pracuje nad następnymi ulepszeniami. Choć kolejne innowacje owiane są jeszcze tajemnicą możemy być pewni, że dzięki terminalowi WC TECElux na salony łazienkowe wprowadzimy nowe standardy, zarówno technologiczne jak i estetyczne.

Źródło: GutPR / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Stylowe krzesła Liczba postów: 63 Grupa: Ciekawe pom... Bardzo podobają mi się krzesła tapicerowane. Czy ktoś z was posiada takie krzesła? Chciałabym się dowiedzieć czy ich pielęgnacja wymaga poświęceń? W Internecie....
  • Czym podkleić okleinę ? Liczba postów: 193 Grupa: Porady i op... Jest wiele produktów w sklepie do podklejenia okleiny tylko trzeba dobrze poszukać. Sama jakiś czas temu podklejałam i było ok
  • Jak urządzić mieszkanie, aby było funkcjonalne i a... Liczba postów: 33 Grupa: Wnętrza Polecam kilka stron, na których mozna poszukać inspiracji w urządzeniu wnętrz; homebook pinterest Warto jest również przejrzeć sobie strony biur projektowych,....
  • Telewizor w zaawansowanej technologii Liczba postów: 4 Grupa: Wnętrza Trzeba go też odpowiednio zamontować w naszym mieszkaniu. Ciekawym więc rozwiązaniem może być na przykład taki uchwyt do telewizora: https://www.emanta.pl/uchwy...
  • Podłogi drewniane - jakie wybrać? Liczba postów: 43 Grupa: Wnętrza W tym przypadku polecałbym podłogi hybrydowe, które nadają się do łazienki jak i kuchni https://xn--podogi24-8ob.pl/ ze względu na to, że są w 100% wodoodporne.

Ostatnio na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18313 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 74

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >