Okna TYTANOWEtermo o zaokrąglonym profilu

Okna TYTANOWEtermo o zaokrąglonym profilu

Okna TYTANOWEtermo firmy MS więcej niż OKNA zyskały nowy, niezwykle łagodny i opływowy kształt. To efekt wprowadzenia unikalnego profilu, zaokrąglonego nie tylko od zewnętrznej, ale także od wewnętrznej strony okna.

Innowacyjne rozwiązanie stylistyczne opracowane przez projektantów firmy spowodowało, że produkt wyróżnia się niezwykle nowoczesnym, atrakcyjnym wyglądem oraz niepowtarzalnym designem. Okna dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej oklein – zarówno jednorodnych, jak i w fakturach imitujących drewno. - To linia, która powstała przede wszystkim z myślą o Klientach ceniących sobie równocześnie walory estetyczne produktów, rozwiązania sprzyjające energooszczędności i gwarantujące bezpieczeństwo naszych domów – mówi Magdalena Basarab, z firmy MS więcej niż OKNA.

Okna TYTANOWEtermo pozwalają zaoszczędzić nawet do 35% ciepła w stosunku do tradycyjnych rozwiązań dostępnych na rynku. Wszystko za sprawą szerokiego, 5-komorowego profilu, niezwykle energooszczędnej szyby SUPERtermo (UOS=0,5) oraz zastosowania w ramie i skrzydłach unikalnego systemu Wzmocnień Termicznych MS. Tak wyposażone okno TYTANOWEtermo o wymiarach 1,4x1,4m osiąga współczynnik przenikania ciepła U na poziomie 0,8 W/m2K.

Bezpieczeństwo gwarantują m.in. rozmieszczone na całym obwodzie rygle antywłamaniowe, trzy specjalne zaczepy przeciwwyważeniowe oraz dostosowana do zaokrąglonego od wewnątrz profilu klamka Hoppe Secustic, wyposażona w opatentowany samozabezpieczający mechanizm blokady. W standardowym wyposażeniu znajduje się również mikrowentylacja oraz system podnośnika naprowadzającego skrzydło do ramy. Co warte podkreślenia, okna TYTANOWEtermo mogą być produkowane nawet w tak nietypowych kształtach jak chociażby łuki, koła, trapezy czy trójkąty.

 

 

Źródło: inPlus PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18797 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 380

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >