Poręczny i wydajny wkrętak akumulatorowy GRAPHITE

Poręczny i wydajny wkrętak akumulatorowy GRAPHITE

Kolejne elektronarzędzie wzbogaciło ofertę GRAPHITE. Poręczny i wydajny wkrętak akumulatorowy tej marki z pewnością znajdzie wielu zwolenników – zarówno wśród amatorów majsterkowania, jak i tych, którzy narzędzi używają w codziennej pracy.

Nowy wkrętak akumulatorowy GRAPHITE osiąga maksymalną prędkość 170 obrotów na minutę (na biegu jałowym). To małe elektronarzędzie napędzane jest wydajną baterią o napięciu 4,8V i pojemności 800mAh. Narzędzie współpracuje z końcówkami o rozmiarze ¼”.
Dzięki małym gabarytom i wadze zaledwie 470g urządzenie jest bardzo wygodne i poręczne. Komfort pracy dodatkowo poprawia antypoślizgowa nakładka na łamanej rękojeści. Dzięki tym udogodnieniom wkrętakiem możemy dotrzeć nawet w najbardziej niedostępne miejsca. Co więcej, wbudowane podświetlenie obszaru pracy pozwala na wkręcanie i wykręcanie w miejscach do których nie dociera inne światło.
Nowy wkrętak GRAPHITE, może również w prosty sposób zamienić się w latarkę. Za sprawą pięciu diod LED umieszczonym na końcu rękojeści urządzenie pozwoli rozświetlić każde ciemne pomieszczenie. Wygodę pracy zapewnia magazynek, który umożliwia łatwy dostęp do potrzebnych końcówek wkrętakowych. W zestawie z narzędziem znajdziemy również komplet ośmiu bitów i ładowarkę. Nowe elektronarzędzie pojawi się na sklepowych półkach już na początku grudnia.

 

Źródło: Highlite PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19215 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >