Remont domu: Pistolet do pianki NEO 61-011

Remont domu: Pistolet do pianki NEO 61-011

Bardzo często w trakcie wykonywania prac montażowych i wykończeniowych, za pomocą pianki, skupiamy się głównie na wyborze dobrego i sprawdzonego materiału budowlanego. Jednak nawet wysoka jakość produktu nie zagwarantuje oczekiwanej perfekcji wykonania.

Duże znaczenie dla końcowego rezultatu ma wykorzystane urządzenie. Pistolet do pianki montażowej musi przede wszystkim umożliwiać odpowiednie dozowanie pianki, chronić przed wyciekiem,  a także być poręczny i wygodny w użyciu. Dlatego też spośród szerokiej oferty urządzeń tego typu warto zwrócić szczególną uwagę na pistolet marki NEO. Narzędzie to spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających budowlańców i montażystów. Dzięki masywnej i ergonomicznej rękojeści, a także obudowie wykonanej ze stopu aluminium, dodatkowo powlekanej niklem, urządzenie jest niezwykle trwałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne.

 

 

Producent przyłożył dużą wagę do zapewnienia szczelności pistoletu i zapobiegnięciu wyciekom pianki. W tym celu produkt został wyposażony w pierścień z PTFE i teflonową kulkę umieszczoną w głowicy. Pełni ona rolę zaworu zwrotnego, który zapewnia szczelność i zapobiega niekontrolowanym wyciekom pianki. Przed nieszczelnością chroni także specjalny mechanizm końcówki igły, która została wykonana ze stali nierdzewnej.
Duże znaczenie ma również specjalny zawór umieszczony na pistolecie. Pozwala on idealnie dozować pianę –  w zależności od potrzeb możemy dowolnie regulować jej strumień. Wszystkie te funkcjonalności sprawiają, że praca z narzędziem marki NEO jest precyzyjna, czysta i przyjemna.

 

Źródło: Highlite PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18509 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 97

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >