Drzwi balkonowe sterowane pilotem

Drzwi balkonowe sterowane pilotem

Automatyczne systemy sterowania nie tylko nadają naszemu mieszkaniu nowoczesnego charakteru, ale przede wszystkim wpływają na naszą wygodę. Dla większego komfortu klientów, firma Sokółka Okna i Drzwi S.A. wprowadziła możliwość pełnego zautomatyzowania drzwi balkonowych. Czytaj dalej

 

Wyjątkowy komfort

Automatyczny napęd w drzwiach podnoszono-przesuwnych Thermo HS i Thermo HS Alu to bardzo funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie. Sterowanie systemem odbywa się za pomocą klawisza umieszczonego na drzwiach lub poprzez przenośny pilot na podczerwień. Napęd MHS400 pozwala na łagodne i ciche przesuwanie skrzydeł. Ponadto, daje on możliwość zaprogramowania automatycznej stałej mikrowentylacji pomieszczenia.

 

Czytaj również: Elektryczne zamki w bramach

 

 

Zautomatyzowany system to nowoczesność, wygoda, ale także gwarancja bezpieczeństwa. Automatyczne drzwi mają  ochronę przed zakleszczeniem, także bez obaw mogą korzystać z niego dzieci.  Dodatkowo napęd pozwala na prostą ręczną obsługę awaryjną oraz zaryglowanie skrzydła w przypadku braku zasilania.

 

Czytaj również: Jak zabezpieczyć dom przed włamywaczami podczas urlopu?

 

 

Nowoczesny design

Rozwiązanie nie ogranicza wysokości użytkowej skrzydła jezdnego, może być ono stosowane nawet przy bardzo dużych przeszkleniach. System sterowania posiada subtelny, pasujący do każdego wnętrza design, dostępny w kolorze srebrnym lub białym. Dodatkowo, na ramie umieszczony jest specjalny uchwyt, dzięki któremu pilot zawsze jest na swoim miejscu.

 

Czytaj również: Rolety zewnętrzne dla domu i bezpieczeństwa

 

 

 

Źródło: Sfera PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17343 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 263

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >