Drzwi wejściowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustu inwestora

Drzwi wejściowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustu inwestora

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu oraz świadectwo estetycznych upodobań gospodarzy. Piękne i solidnie wykonane podkreślają charakter budynku i jednocześnie podsycają ciekawość odnośnie wystroju wnętrza. Teraz producent stworzył możliwość samodzielnego zaprojektowania drzwi wejściowych, a tym samym dobrania wszystkich elementów według własnego zamysłu. Dzięki temu możliwe jest stworzenie oryginalnych, niestandardowych i jedynych w swoim rodzaju drzwi, które będą stanowiły twórczy wyraz ich posiadaczy lub harmonijnie uzupełniały projekt architektoniczny. Czytaj dalej

 

Firma AWILUX, producent okien i drzwi w klasie premium, Linia INDIVIDUAL z nowej kolekcji drzwi AWIDOOR to odpowiedź na kreatywne podejście do projektowania - wychodzące poza ramy katalogu.

 

Drzwi wejściowe - dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustu

Fot. Awilux

Opcja INDIVIDUAL jest częścią nowej kolekcji AWIDOOR od AWILUX, jednak w tej linii nie znajdziemy gotowych modeli drzwi wejściowych. Jest to opcja skierowana do osób, które poszukują zupełnie nowych, jedynych w swoim rodzaju rozwiązań, a także do inwestorów, którzy mają dokładnie sprecyzowane oczekiwania dotyczące stylizacji domowego wejścia. Możliwość samodzielnej konfiguracji drzwi zarówno od strony technicznej, jak i designerskiej pozwoli stworzyć niepowtarzalne rozwiązanie. Opcja INDIVIDUAL od AWILUX szczególnie polecana jest odważnym i pewnym swoich wyborów inwestorom prywatnym, jak i do wykorzystania w oryginalnych projektach komercyjnych.

 

Drzwi wejściowe - dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustu

 

Luksusowa układanka 

Jak może przebiegać proces twórczy podczas tworzenia drzwi wejściowych w opcji INDIVIDUAL? W pierwszej kolejności warto zastanowić się, co nam się podoba, jakie są nasze inspiracje i jakiego efektu końcowego oczekujemy. Podczas procesu tworzenia takiej oferty fachowcy z firmy AWILUX wspólnie z inwestorem korzystają z szerokiej oferty sprawdzonych dostawców wypełnień, zamków i niepowtarzalnych akcesoriów. Doświadczeni i otwarci na wszelkie pomysły doradcy zawsze służą pomocą w konfiguracji modeli oraz doborze elementów, które spełnią oczekiwania przyszłego użytkownika.

 

Drzwi wejściowe - dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustu

 

Czytaj również: Wybierasz zamek do drzwi mieszkania? Sprawdź, jaki model będzie odpowiedni

 

Inwestor decydujący się na konfigurację drzwi wejściowych w opcji INDIVIDUAL ma wpływ na dobór każdej ze składowych - począwszy od decyzji dotyczącej zastosowanego systemu – ALU lub PVC – wymiarów drzwi i szerokości okuć, przez zaplanowanie wypełnienia, klamek, pochwytów, listew wykończeniowych, koloru profilu czy montażu szyb dekoracyjnych. Kolejnym krokiem jest określenie wszelkich elementów wyposażenia, takich jak na przykład ukryte zawiasy, zabezpieczenie antywłamaniowe czy systemy elektroniki drzwiowej. 


Drzwi wejściowe - dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustu


Puść wodze INDIVIDUALnej fantazji

Własna aranżacja drzwi pozwala na zrealizowanie najbardziej oryginalnych projektów, które sprawdzą się zarówno w przypadku domów oraz mieszkań, jak i - na przykład - miejsc pracy. Wyjątkowy projekt drzwi wejściowych z linii INDIVIDUAL z kolekcji AWIDOOR od AWILUX pomoże podkreślić aranżację całej elewacji, jak i wyróżnić dany lokal w budynku wielorodzinnym. Właściciele salonu kosmetycznego lub gabinetu dentystycznego mogą zaprojektować spersonalizowane drzwi wejściowe, które będą odpowiadać charakterowi miejsca i już od progu wywołają uśmiech na twarzy klienta bądź pacjenta.

 

Drzwi wejściowe - dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustu

 

Możliwości wypełnienia drzwi z linii INDIVIDUAL są niemal nieograniczone. Doradcy AWILUX korzystają z setek dostępnych rozwiązań, które adaptowane są do projektu inwestora. Na życzenie kupującego możliwe jest wyklejenie drzwi wejściowych kryształkami Swarovskiego, które nie tylko stworzą niepowtarzalny wzór, ale także podkreślą ekskluzywność danej inwestycji. Możliwe jest również stworzenie specjalnej numeracji na szkle lub wypełnienie drzwi szkłem piaskowanym według wzoru inwestora – w tym na przykład w geometryczne kształty lub wybrany napis. Podczas samodzielnej konfiguracji drzwi wejściowych z linii INDIVIDUAL od AWILUX możliwa jest także zabawa kolorem, która dodatkowo wyróżni model na tle sąsiedztwa. Inwestor może jednocześnie zdecydować się na inne wykończenie kolorystyczne wypełnienia, jak i profilu.

 

Drzwi wejściowe - dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustu

Czytaj również: Drzwi zewnętrzne, które mają inteligentny design

 

Opcja INDIVIDUAL, którą oferuje AWILUX w ramach nowej kolekcji drzwi wejściowych AWIDOOR, to wyjątkowa możliwość stworzenia aranżacji drzwi według własnego projektu. Inwestor może zrealizować najciekawszy pomysł, który podkreśli charakter budynku, jak i jego mieszkańców.  


Drzwi wejściowe - dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustu


Źródło: GutPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16452 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 587

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >