Grzejniki – lista artykułów

Grzejnik z gwarancją jakości

Grzejniki czy ogrzewanie podłogowe kupujemy z myślą, że będą nam służyć przez długie lata. Dlatego zanim dokonamy wyboru, koniecznie zapoznajmy się z gwarancją udzielaną przez producenta.

Rozdzielacze Purmo

Sprawne działanie systemu wodnego ogrzewania podłogowego zależy od prawidłowego dostarczania ciepła do poszczególnych obiegów grzewczych. Odpowiadają za to rozdzielacze.

Ciepłe powitanie – ogrzewanie przedpokoju

Kiedy przyjmujemy gości, chcemy wywrzeć na nich jak najlepsze wrażenie, a to pierwsze, można zrobić tylko raz. Dlaczego więc nie zadziwić gości tuż po przekroczeniu progu naszego mieszkania? Niezatarte i pozytywne odczucia wywołamy, gdy w przedpokoju będzie czekało na nich ciepłe i eleganckie powitanie – grzejnik z oferty Purmo.

Ogrzewanie wodne czy elektryczne?

Ogrzewanie podłogowe staje się coraz popularniejsze z uwagi na komfort, jaki zapewnia użytkownikom i niewątpliwe walory estetyczne. Jakie ogrzewanie powinniśmy jednak wybrać, aby spełniło nasze oczekiwania – wodne czy elektryczne?

Nowe grzejniki dekoracyjne Kos i Faro w ofercie Purmo -śródziemnomorska elegancja

Od marca 2007 roku oferta grzejników dekoracyjnych firmy Rettig Heating zostanie wzbogacona o nowe grzejniki dekoracyjne Kos i Faro. Nowe modele grzejników to odpowiedź na rosnące zainteresowanie polskich klientów eleganckim wykończeniem wnętrz.

Jak podłączyć grzejnik – rodzaje podłączeń

Grzejnik to nieodłączny element każdego pomieszczenia. Obecnie, na rynku oferowane są nowoczesne grzejniki płytowe i dekoracyjne, które pasują do każdego wnętrza. O estetyce efektu końcowego decyduje jednak nie tylko wygląd samego grzejnika ale również to, w jaki sposób będzie on podłączony do instalacji.

Krok po kroku do ciepłej podłogi

Ogrzewanie podłogowe, znane już w starożytnym Rzymie, jest coraz częściej stosowane w polskich domach. Ten typ ogrzewania zapewnia użytkownikom wyjątkowy komfort oraz niskie koszty eksploatacji. Planując taką instalację w domu należy jednak koniecznie przestrzegać pewnych zasad – zarówno na etapie projektu, jak i realizacji instalacji, aby cieszyć się ciepłą podłogą przez wiele lat.

Grzejniki dekoracyjne - przykłady zastosowań

Salony z dużymi oknami lub przeszklonymi ścianami stają się coraz popularniejsze w polskich domach. Dzięki takim rozwiązaniom pomieszczenie zyskuje wyjątkowy charakter i dużo więcej naturalnego światła. Planując dużą przeszkloną powierzchnię w mieszkaniu warto pamiętać o dopasowaniu do niej odpowiedniego grzejnika.


Stron: 43 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  41 42 43

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17078 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >