Ogrzewanie w domu - grzejniki Iguana Plus

Ogrzewanie w domu - grzejniki Iguana Plus

Grzejniki z charakterystycznym czerwonym plusem wyróżnia bardzo duża wydajność cieplna, którą belgijski producent uzyskał praktycznie nie zwiększając ilości zużytego do produkcji materiału

Nowe grzejniki Iguana, oznaczone symbolem czerwonego plusa zachowały wszystkie dobre cechy swoich poprzedników z linii – ten sam emocjonujący design, praktyczność rozwiązań, duży wybór modeli dostępnych w serii, atrakcyjną kolorystykę i ciekawe wykończenia powierzchni. Zyskały jednak coś wyjątkowego – zwiększoną o blisko 40 % moc w stosunku do istniejących już modeli z kolekcji. I tak np. klasyczna Iguana Aplano o wymiarach 180x52 cm przy parametrach instalacji 75/65/20 ma moc 1208 W, natomiast grzejnik Iguana Aplano Plus o tych samych gabarytach osiąga moc 1664 W.

- Zwiększenie wydajności grzejników Iguana ma wiele korzystnych aspektów, szczególnie w przypadku instalacji o niskich temperaturach zasilania, opartych na pompach ciepła lub kotłach kondensacyjnych. Dobór grzejników do takich instalacji wiąże się ze znacznym zwiększaniem ich wymiarów, co nie pozostaje bez wpływu zarówno na estetykę, jak i cenę urządzeń. Zastosowanie grzejników z serii Iguana Plus w znacznym stopniu eliminuje takie niedogodności – mówi Dariusz Majchrzak, dyrektor handlowy firmy ANB, przedstawiciela marki Jaga na polskim rynku.   

Co ważne, tak wysoki wzrost wydajności cieplnej grzejników Iguana Plus producent uzyskał przy minimalnym 5% zwiększeniu ilość materiału użytego do produkcji. Dzięki temu grzejniki te są nie tylko wydajniejsze, ale też zaprojektowane z troską o ekologię (praktycznie nie zwiększa się ilość materiału, który musi zostać później poddany recyklingowi).

W kolekcji Iguana Plus dostępnych jest 8 modeli grzejników różniących się promieniem wygięcia. Są to: Aplano Plus – grzejnik prosty,  Arco Plus – wygięty w delikatny łuk,  Circo Plus Wall –  wygięty w zdecydowany łuk, Visio Plus – grzejnik z lustrem, Circo Freestanding – grzejnik w formie kolumny, Circo Pillar, którym można zabudować filar/kolumnę, Corner Plus – grzejnik dedykowany do zabudowy narożnika wewnętrznego oraz Angula Plus powstały z myślą o zabudowie narożnika zewnętrznego.

Grzejniki z kolekcji Iguana Plus wykonane ze stali lakierowanej proszkowo, oferowane są w blisko 70 kolorach i czterech atrakcyjnych rodzajach wykończenia: błyszczącym, matowym, piaskowanym oraz młotkowanym.
Źródło: Synergia PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Nocleg dla pracowników Liczba postów: 17 Grupa: Firmy budow... O jak miło !!! znam tą firmę od kwater https://kwaterysilesia.pl/kontakt/ i powiem wam, ze nieraz korzystałem z ich gościny i zawsze zarówno ja i moi pracownic...
  • Własna firma Liczba postów: 30 Grupa: Firmy budow... Prowadzicie własne firmy? ___ Gry zuma
  • wywóz odpadów budowlanych Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Jaka firma z kontenerami oferuje wywóz odpadów budowlanych Lublin ? Szukam kogoś do współpracy od zaraz.
  • Blog budowlany Liczba postów: 10 Grupa: Firmy budow... Jeżeli ktoś z was szuka dobrego szklarza, który wykona na przykład lustra łazienkowe na wymiar lub szklane półki to ja mogę polecić dobrego szklarza z Gdyni. F...
  • Narzędzia dla profesjonalistów Liczba postów: 139 Grupa: Budowa i re... A gdzie szukać firm od zadań specjalnych ? bo ja ostatnio szukałem firmy, która oferuję taką usługę jak zrywanie asfaltu. Dobrze, że mam ogarniętego kolegę, któ...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >