Innowacyjny kontroler do bram garażowych

Innowacyjny kontroler do bram garażowych

Sukces rynkowy kontrolera Magic Door Control sprawił, że Normstahl Entrematic opracował urządzenie pozwalające sprawdzać pozycję 2 bram jednocześnie. Rozwiązanie to umożliwia obserwację wejścia do garażu dwustanowiskowego na jednym monitorze. Oznacza to nie tylko oszczędności związane z wydatkami na zabezpieczenie garażu, ale przede wszystkim wygodę użytkowania i bezpieczeństwo dla naszych aut oraz przedmiotów przechowywanych w garażu, gwarantując podwójną korzyść.

 

Kontroler Magic Door Control dla 2 bram garażowych, nowość w ofercie firmy Normstahl Entrematic, pozwala precyzyjnie określić, w jakiej pozycji znajduje się brama: otwarta, zamknięta, niedomknięta lub otwarta tylko częściowo i, w razie potrzeby, zamknąć ją lub otworzyć. W przypadku niezamknięcia się bramy z powodu wykrycia przeszkody przez jeden z systemów zabezpieczeń - przeciążenie, fotokomórka czy optyczna listwa kontaktowa - kontroler Magic Door Control firmy Normstahl Entrematic uruchomi sygnał dźwiękowy informujący użytkownika o tym, że otwieranie lub zamykanie bramy zostało zatrzymane. Warto podkreślić, że urządzenie to współpracuje z napędami serii Magic i można go stosować również w garażach dwustanowiskowych.

 

Czytaj również: Wielofunkcyjny system oddymiania szybów windowych

 

Dzięki temu nie ma potrzeby zakupu dwóch kontrolerów, a za każdym razem na wyświetlaczu pojawi się informacja o aktualnej pozycji każdej z bram osobno. Co więcej, Magic Door Control firmy Normstahl Entrematic komunikuje się z napędem radiowo, dzięki czemu nie ma potrzeby układania dodatkowych kabli łączących oba mechanizmy. Magic Door Control zasilany jest z gniazdka elektrycznego za pomocą zasilacza będącego na wyposażeniu seryjnym zestawu. Dzięki temu kontroler można dokupić już po montażu bramy i automatyki. Warto również wspomnieć, że tego typu zautomatyzowany system firmy Normstahl Entrematic daje możliwość radiowego sterowania nie tylko bramą garażową, ale także systemem alarmowym czy oświetleniem podjazdu.

 

 

Inteligentny kontroler bramy garażowej Magic Door Control firmy Normstahl Entrematic precyzyjnie określi pozycję obu bram. W przypadku napotkanej otworzy bramę. Najnowszy model urządzenia został przystosowany do sprawdzania dwóch bram jednocześnie. Rozwiązanie oferowane przez firmę Normstahl Entrematic pozwala zabezpieczyć garaż przed nieproszonymi gośćmi oraz nieoczekiwanymi sytuacjami.

 

Czytaj również: Systemy kontroli dostępu do budynków komercyjnych i przemysłowych

 

Zamykając bramę garażową chcemy mieć pewność, że zabezpieczy ona samochód oraz przedmioty znajdujące się wewnątrz. Czasem jednak dzieje się tak, że skrzydło zostanie niedomknięte lub też spotka przeszkodę na swojej drodze i nie zamknie się wcale. Tego typu problemom zapobiega kontroler bramy Magic Door Control firmy Normstahl Entrematic, który zawsze wskazuje aktualną pozycję skrzydeł nawet w dwustanowiskowym garażu.

 

Źródło: Gut PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17298 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 150

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >