Nowoczesny klej hybrydowy

Nowoczesny klej hybrydowy

Selena SA - jedyny polski producent klejów hybrydowych do parkietu wprowadza właśnie na rynek nowość, innowacyjny elastyczny klej hybrydowy Artelit HB-820. Czytaj dalej

 

Klej ma szerokie zastosowanie i może być stosowany do klejenia większości drewnianych podłóg . HB-820 jest nietoksyczny, bezzapachowy, spełnia wszystkie europejskie normy i charakteryzuje się wysoką wydajnością. Utwardza się na skutek reakcji z wilgocią zawarta w powietrzu atmosferycznym tworząc trwale elastyczną silna spoinę klejową.  Nowość Seleny, klej Artelit HB-820 należy do najnowszej generacji  klejów nie zawierających  rozpuszczalników, ani wody. Produkt rekomendowany jest do przyklejania niemal wszystkich elementów drewnianych w tym w szczególności do klejenia najbardziej ostatnio popularnych parkietów wielowarstwowych.

 

 

HB-820 jest klejem nietoksycznym, bezzapachowym, nie zawierającym izocyjanianów i tworzącym po utwardzeniu elastyczną spoinę, co kompensuje siły powstające podczas naturalnej pracy drewna. W odróżnieniu od klejów dwuskładnikowych HB-820 nie wymaga od osoby układającej parkiet dokładnego mieszania 2 składników, nie wymaga pośpiechu i wykonywania prac w szybkim tempie.

 

- Dobra jakość w bardzo dobrej cenie – tak charakteryzuje klej HB-820 Janusz Ciszek, dyrektor sprzedaży systemów podłogowych Artelit Professional. – Klej ten jest równie silny, jak kleje dwuskładnikowe, ale w odróżnieniu od nich HB-820 jest bardziej wydajny, a dodatkowo łatwo jest usunąć jego pozostałości, co przyczynia się do większego komfortu pracy parkieciarzy i zadowolenia klienta końcowego – dodaje Janusz Ciszek. Klej hybrydowy Artelit HB-820 charakteryzuje też bardzo duża siła wiązania i czas pracy do 90 minut. Artelit Professional to szeroka i systemowa oferta produktów do montażu parkietów oraz wykładzin.

 

 

HB-820 to kolejny klej hybrydowy marki Artelit Professional, która jest obecna na polskim rynku już ósmy rok. Marka obecna jest na polskim rynku już od 8 lat, a w innych 6 krajach europejskich od 6 lat. Klej HB-820 to już kolejny klej tego typu produkowany we własnym zakładzie produkcyjnym przez Selenę. Poprzedni sprzedawany od 3 lat Artelit HB-810 cieszy się popularnością i dobrą opinią wśród parkieciarzy. Właścicielem marki Artelit Professional jest firma Selena, będąca w 100% polskim producentem chemii budowlanej sprzedającym swoje produkty w ponad 70 krajach na całym świecie. 

 

 

Odpowiednie tło

 Kompletując wyposażenie, warto pamiętać, że meble o intensywnych kolorach potrzebują odpowiedniego tła, najlepiej takiego, które będzie eksponować ich urodę. Ciekawie wpasują się one w minimalistyczne wnętrza. Białe ściany i jasna drewniana podłoga, czyli gustowna prostota – to znak rozpoznawczy tzw. stylu skandynawskiego. Na północy liczy się zapewnienie pomieszczeniom jak największej ilości światła dziennego. Zbędne są firanki i ciężkie, bogato zdobione materiały zasłonowe, które można zastąpić praktycznymi żaluzjami lub roletami.

 

Alternatywę dla nich stanowią proste zasłony bez ozdób i wzorów. Dopasowane kolorystycznie do obić meblowych lub przeciwnie, kontrastujące z nimi... Sztuka aranżacji to sztuka wyboru. Wstawiając szafę, stół, fotel czy wieszając na ścianie obrazek, zawsze wpływamy na postrzeganie całego otoczenia. Dlatego, przystępując do urządzania mieszkania, spróbujmy wyobrazić sobie, jak będzie ono finalnie wyglądało. Może okazać się, że dostępna gama rozwiązań pozwoli nam stworzyć własny, niepowtarzalny styl.

 

Źródło: Selena / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17353 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >