Nowość w ofercie Jaga:  perfekcyjnie wykończony grzejnik Tetra

Nowość w ofercie Jaga: perfekcyjnie wykończony grzejnik Tetra

Tworząc grzejnik Tetra firma Jaga wykorzystała złotą projektową zasadę oszczędności formy. Aby grzejnik był idealny, dodała jeszcze perfekcyjne wykończenie, interesujące kolory i dużą moc. Czytaj dalej

Konstruując grzejnik Tetra projektanci Jaga postawili na uporządkowanie, precyzję oraz liniowość. Przy pomocy prostych kwadratowych profili stworzyli grzejnik o minimalistycznej formie, który mimo skromnego wyglądu jest bardzo dekoracyjny. Jest to zasługą między innymi nowego, delikatnie skrzącego się srebrem wykończenia powierzchni. I choć błyszczące drobinki są maleńkie i zaaplikowane z umiarem, to niewątpliwie dodają grzejnikowi uroku i artystycznego wyrazu. Nowością jest też przygotowany specjalnie dla grzejnika Tetra kolor o nazwie pearl brown – piękny głęboki brąz z satynowym połyskiem.

 

Grzejnik Tetra dostępny jest w dwóch wysokościach: 180 i 200 cm oraz w pięciu szerokościach: 33, 41, 50, 58 i 67 cm. Minimalistyczny styl pozwala wkomponować go w różne przestrzenie domu, stąd sugerowane przez producenta zastosowania to hol, salon, ale też kuchnia i łazienka. Do użycia w dwóch ostatnich pomieszczeniach przystosowują grzejnik Tetra akcesoria takie jak wieszaki na ręczniki oraz ażurowe półeczki wykonane ze stali nierdzewnej.

 

Z użytkowego punktu widzenia ważne jest też to, że elegancka, prosta forma grzejnika skrywa mocną maszynę grzewczą. Wydajności uzyskane przez belgijskiego producenta stawiają Tetrę w czołówce najbardziej wydajnych grzejników na rynku. I tak, moc najmniejszego modelu w ofercie o wymiarach 180x33 cm wynosi 984 W, a największego (200x67 cm) – 2240 W.

 

Rzeczą, na którą dodatkowo warto zwrócić uwagę prezentując grzejnik Tetra są szczegóły wykończenia. Jaga – znana z dbałości o detale – tym razem także nie zawiodła swoich klientów.  Dodatkowe dwa profile boczne, zamocowane z obu stron grzejnika, sprawiają, że przylega on do ściany, a wszelkie szczegóły instalacyjne i zawieszenia są skrzętnie ukryte. Dla oczu użytkownika widoczny pozostaje jedynie atrakcyjny grzejnik w interesującym kolorze, który dopełnia gustowna, chromowana głowica termostatyczna zamontowana w dolnej części.
Źródło: Synergia PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17358 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >